Україна
Каталог   /   Мобільні та аксесуари   /   Powerbank

Ціна

Відгуки про powerbank

Переваги
BASEUS Bipow 15W 20000
Гарна якість пластику та збірки, відчувається що це не якась підробка з фейковими міліамперами. Користуюсь з моменту перших блекаутів і за цей час від не подряпався, не нагрівався, не смердів дешевим пластиком. Екранчик хоч і на перший погляд примітивний, але повністю виконує свою роль - показує залишок відсотків заряду і при чому він не надто яскравий, коли заряджаєш його вночі - не світить на всю квартиру (що буває у інших виробників). Зручно що можна зарядити його як ще→microUSB так і TypeC кабелем, при чому TypeC працює і на віддачу, тож не треба ламати голову в пошуку кабеля з повнорозмірним конектором з одного з боків. Заявлена ємність відповідає дійсності - респект. За рік користування - ніяких нарікань, виручає майже щодня. Заряджаю його 20W зарядкою від Apple. Девайси заряджає швидко, так як і 15W QC зарядка від старого самсунга. Круто, що можна заряджати до трьох пристроїв одночасно.
Intenso XS10000
Компактність та зручність у використанні, наявність двох портів для заряджання microUSB (тільки для зарядки павербанку) та USB type C (для зарядки самого павербанку та інших пристроїв). Підтримує Fast charge як на вхід так і на вихід, але лише через USB type C.
Trust Primo Eco 10000
Супер тонкий вміщується навіть в барсетку, можна заряджати декілька пристроїв одночасно, світловий індикатор рівня заряду, інтелектуальне визначення заряду,захист від різних перешкод, і звісно ціна , на офіційному сайті дуже приємлема
Syrox PB107
повербанк долго служит, может заряжать два устройства одновременно без сильных потерь в скорости зарядки. Так же есть экран, где показывается % заряда повербанка, а так же через какой разъём идёт зарядка гаджетов
BASEUS Bipow 15W 20000
1)Дизайн-мені він довподоби, і цифри на циферблаті видно добре(хоч і мені здається екранчик можна розбити) 2)Достатньо розьомів
Xiaomi Redmi Power Bank 20000
Дизайн, скорость зарядки, приятный на ощупь, нормальный вес для 20.000 mAh.
Canyon PB-106
2 роз'єми для зарядки гаджетів. USB-C для зарядки самого пауербанку.
20 к Мой старый XR от 20 до 100 заряжал 5 раз до полного разряда
BASEUS Bipow 15W 20000
Экран в процентах который правильно показывает. Реальная ёмкость.
BASEUS Bipow 15W 10000
Самый выгодный качественный повербанк с цифровым дисплеем
Недоліки
BASEUS Bipow 15W 20000
1)У мене телефон на 5000міліампер і по бумажці я можу від павер-банка 4 рази, але я його можу зарядити десь 2,3 рази 2)Зараз я би собі взяв інший, бо є дишевші аналоги які: також мають 20000 мАп і менші та мають швидку заряжку
Xiaomi Redmi Power Bank 10000
Корпус будто алюминиевый, очень легко царапается Качество краски, после одного падения на углах облетела краска, глянцевая кнопка вкл павера
Xiaomi Redmi Power Bank 20000
Ускоренная зарядка только на 1 смартфон, царапается об что угодно где лежит.
Xiaomi Redmi Power Bank 20000
Очень быстро упала ёмкость батареи, не соответствует заявленным параметрам.
BASEUS Bipow 15W 20000
на сонці % заряду ЗОВСІМ не бачу, тількі трішки якщо прикрити ладонями
Syrox PB107
минусов нету, служит больше года и до сих пор отлично работает ^^
Hoco J101B Astute
ємність не відповідає заявленій, а важкий в кишені не поносиш.
Canyon PB-106
Відсутність швидкої зарядки, але і ціна відповідна.
Підбір за параметрами
Ємність
Виходи
Портів USB A для зарядки
Портів USB type C для зарядки
Макс. потужність (на 1 порт)
Потужність на всі порти
Функції та можливості