Сковородка Edenberg EB-765 22 см
Фото 11 |
Edenberg EB-765 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-765 22 см
Все цены 9 →Сковорода з кришкою і мармуровим покриттям Edenberg 22 см EB-765 | 498 грн. |
Сковорода Edenberg 22 см з кришкою та мармуровим покриттям (EB-765) | 540 грн. |
Сковорода з кришкою з мармуровим антипригарним покриттям 22 см Edenberg EB | 524 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-765 22 см | 519 грн. |
Універсальна сковорода з кришкою 22 см Edenberg EB-765 | 451 грн. |
eще 4 предложения
Модификации Edenberg EB-765
Цены на Edenberg EB-765 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-765 22 см | от 451 грн. | 9 предложений | ||
Edenberg EB-766 24 см | от 513 грн. | 11 предложений | ||
Edenberg EB-767 26 см | от 543 грн. | 14 предложений | ||
Edenberg EB-768 28 см | от 625 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →