Унитаз Volle Toledo 1347.001000
Volle Toledo 1347.001000 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Volle Toledo 1347.001000
Все цены 6 →Унітаз підвісний Volle Teledo Rimless 1347.001000 з сидінням Soft Close | 8 600 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий VOLLE TOLEDO із сидінням з мікроліфтом | 8 600 грн. |
Volle Volle Toledo Rimless 1347.001000, сидение Duroplast Slim slow-closin | 8 600 грн. |
Унітаз підвісний Volle TOLEDO Rimless з сидінням Slim slow-closing (1347.0 | 8 600 грн. |
Унітаз підвісний Volle Teledo Rimless 1347.001000 з сидінням Soft Close | 8 600 грн. |
Унітаз підвісний Volle TOLEDO Rimless White з сидінням Duroplast Slim slow | 8 600 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →