Набор инструментов Yato YT-28283
Фото 3 |
Yato YT-28283 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Yato YT-28283
Набір викруток прецизійних діелектричних ізольованих YATO до 1000 V 6 шт ( | 564 грн. |
Набір Діелектричних Викруток 6 шт Прецизійних VDE 1000 В YATO (YT-28283) | 664 грн. |
Набір викруток Yato діелектричних прецизійних ізольованих до 1000 V 6 шт. | 568 грн. |
Викрутки 1000V (набір 6ін.) S2 "Yato" (YT-28283) | 549 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →