Телевізор 2E 32A07KF
Фото - Телевізор 2E 32A07KF
Фото 11
2E 32A07KF
Екран:32 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
До сильних сторін 2E 32A07KF можна записати роботу під управлінням операційної системи Android TV з оболонкою Google TV. У телевізорі передбачено 1 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ місця у внутрішньому сховищі даних. До Інтернету модель підключається по мережі Wi-Fi або через LAN-роз'єм. ТВ розуміє команди голосового управління, а додатки для нього можна завантажувати з магазину Google Play Market. За звуковий супровід трансляцій на екрані відповідають стереодинаміки формату 2 х 8 Вт. Зовнішня акустика підключається до телевізора через оптичний аудіовихід. Також модель обладнана трьома HDMI-портами версії 1.4, парою USB і 3.5-міліметровим аудіоджеком. Корпус ТВ отримав сумісність з кріпленням стандарту VESA 100х100 мм для настінного варіанту розміщення.
Всі характеристики
Характеристики 32A07KF
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність4 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
Технології HDMIARC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1.5 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність42 Вт
Клас енергоспоживанняA
Габарити (ШхВхГ)719x472x190 мм
Вага3.6 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 32A07KF
Усі ціни 56 →
2E 2E 32A07KF 32" дюйма 1920x1080 Google TV Телевізор
Gpsecurity.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор 2E 2E-32A07KF
Телевізор 2E 2E-32A07KF / 2E / 32" / FullHD (1920x1080) / LCD (LED) / 60 Гц / Google TV / 00-00077458