Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Килимки для мишок   /   2E

Ігровий килимок 2E Shiny S (2E-PAD-S-SHINY-BLACK)

Фото - Килимок для мишки 2E Shiny S
Фото 6
2E Shiny S
Колір
Тип
ігровий
Розміри (ДхШхТ)
300x200x2 мм
Форма килимка
прямокутний
Матеріал поверхні
тканина
Матеріал основи
гума
Офіційний сайт
2e.ua
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Маркування виробника
2E-PAD-S-SHINY-BLACK

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.

Купити 2E Shiny S

Усі ціни 24 →

Ігрова поверхня 2E Shiny S Black (2E-PAD-S-SHINY-BLACK) 2E-PAD-S-SHINY-BLACK

Ігрова поверхня 2E Shiny S Black (2E-PAD-S-SHINY-BLACK) / 2E / Ігровий / М'який / Тканина / Односторонній / 300x200x2 / 12міс... ще. / 00-00073314
Офіційний партнер 2E
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
89 грн.

Килимок 2E Black (2E-PAD-S-SHINY-BLACK) 2E-PAD-S-SHINY-BLACK

Офіційний партнер 2E
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Ігрова поверхня 2E Shiny S Black (2E-PAD-S-SHINY-BLACK) 2E-PAD-S-SHINY-BLACK

Резина качественная износостойкая Покриття - чорний лискучий поліестер
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Килимок для миші 2E Shiny L Black (2E-PAD-S-SHINY-BLACK)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
259 грн.

Килимок для мишки 2E Shiny S Black (2E-PAD-S-SHINY-BLACK) 2E-PAD-S-SHINY-BLACK

Лаконічний килимок для миші: Стиль, комфорт та надійністьЦей лаконічний килимок для миші – ідеальний вибір для тих, хто цінує... щестиль, комфорт та практичність. Виготовлений з якісних матеріалів, він забезпечує плавне ковзання миші та надійну фіксацію на робочій поверхні.Лискучий чорний колір: Елегантний дизайн:Лискучий чорний колір килимка додає елегантності вашому робочому
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
88 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на 2E Shiny S

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації 2E Shiny S

Ціни на 2E Shiny S
2E Shiny S від 76 грн.25 пропозицій
2E Shiny M від 166 грн.23 пропозиції
2E Shiny L від 299 грн.26 пропозицій