Игровой коврик 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL
Фото 4 |
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог 2E 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели 2E.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL
Все цены 61 →Ігрова поверхня 2E Gaming Pro Speed Xl White (2E-SPEED-XL-WH-PRO) | 700 грн. |
Игровая поверхность 2E Gaming Pro Speed Xl White (2E-SPEED-XL-WH-PRO) | 700 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming Pro Speed XL White (2E-SPEED-XL-WH-PRO) 2E-SPEED | 699 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming PRO Speed XL Black (800*450*3мм) (2E-SPEED-XL-BK | 699 грн. |
Ігрова поверхня 2E GAMING PRO Speed XL White (2E-SPEED-XL-WH-PRO) | 699 грн. |
eще 20 предложений
користуюсь не довго але скажу що дуже хороший має гідрофобне покриття якщо по простому то вода на ньому катається кульками ризина з низу прекрасна так само як просшиття по краям ціна, якість, вигляд поки нічого Noves 1: пользуюсь 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL несколько месяцев |
Шикарний килимок. Дуже зручне покриття. Знизу прогумована основа і тому не ковзає по столу. Перші день - два присутній запах гуми, але він зникає повністю і швидко. Брав білий - але він насправді ближче до світлосірого. Виглядає класно. Крута коробка - на подарок підійде. Якість. Жодних. Роман: пользуюсь 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL
Цены на 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL |
---|---|---|---|---|
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M | от 217 грн. | 64 предложения | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L | от 283 грн. | 75 предложений | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL | от 509 грн. | 62 предложения | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL | от 599 грн. | 78 предложений | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 3XL | от 1 199 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →