Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Acefast
Навушники

Acefast H12

Фото - Навушники Acefast H12
Фото 9
Acefast H12
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag)
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів4 шт.
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Регулювання гучності
Bass Boost
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників500 мАгод
Час зарядки3 год
Час роботи (музика)45 год
Час роботи (розмова)45 год
Час роботи (без шумозниження)80 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага200 г
Офіційний сайтacefast.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Acefast H12

Усі ціни 39 →

Acefast Накладні навушники Acefast H12 hybrid ANC Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
789 грн.

Навушники Acefast H12 Bluetooth Black (6974316285724) 6974316285724

Acefast H12 — це сучасна бездротова ігрова гарнітура з активним шумозаглушенням, створена для тих, хто хоче максимального ком... щефорту, якісного звуку та тиші в будь-яких умовах: у транспорті, офісі, на вулиці чи вдома. Модель ідеально підходить для музики, подкастів, відеодзвінків, навчання чи просто відпочинку.Активне шумозаглушення ANC до -48 дБ ефективно блокує зовнішні звуки — гул
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 599 грн.

Гарнітура ACEFAST H12 hybrid ANC Black (6974316285724) 6974316285724

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 154 грн.

Навушники з мікрофоном Acefast H12 Black (6974316285724)

Навушники з мікрофоном Acefast H12 Black поєднують гібридне активне шумопоглинання до −48 дБ, 40 мм Hi‑Fi драйвери та частотн... щеий діапазон 20–20 000 Гц для детального, збалансованого звучання; Bluetooth 5.4 з підтримкою SBC/AAC забезпечує стабільне бездротове підключення і низьку затримку в ігровому режимі. Модель має три режими ANC, вбудований HD‑мікрофон для чітких дзвінків, регульоване оголів'я, поворотні чашки з memory foam і легку конструкцію (200 г) для тривалого комфорту. Акумулятор 500 mAh дає до 80 годин відтворення при вимкненому ANC (близько 65 годин з ANC), швидка зарядка через USB‑C ~3 год, радіус дії до 10 м. Підходять для музики, подкастів, відеодзвінків і подорожей.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
848 грн.

Бездротові накладні навушники ACEFAST H12 hybrid ANC, Black 6974316285724

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 019 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast H12

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна