Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Персональні комп'ютери   /   Acer

Моноблок Acer Aspire C24-1300 DQ.BL0ME.00L

Фото - Персональний комп'ютер Acer Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L)
Фото 8
Порівняти ціни 33 →
Проц:Ryzen 5, 7520U, 2.8 ГГц
ОЗП:16 ГБ
Відео:Radeon 610M
Накопичувач:512 ГБ
ОС:без ОС
в списокмої списки
Модифікації Acer Aspire C24-1300 1
Характеристики
Acer Aspire C24-1300 DQ.BL0ME.00L
Колір
Типмоноблок
Дисплей
Діагональ екрана23.8 "
Роздільна здатність1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Яскравість250 кд/м2
Процесор
Типмобільний
СеріяRyzen 5
Модель7520U
Кодова назваMendocino (Zen 2)
Кількість ядер4
Кількість потоків8
Тактова частота2.8 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.3 ГГц
Тест Passmark CPU Mark9684 points
Оперативна пам'ять
Об'єм ОЗП16 ГБ
Тип пам’ятіLPDDR5
Тактова частота5500 МГц
Кількість слотіввбудована
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Модель відеокартиRadeon 610M
Тест Passmark G3D Mark1102 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD
Об'єм накопичувача512 ГБ
NVMe
Роз'єм M. 2
Задня панель
Роз'ємиHDMI вихід 2 шт.
USB-A 2.02 шт.
USB-A 10Gbps1 шт.
USB-C 10Gbps1 шт.
Макс. моніторів, що підключаються2 шт.
Передня панель
Привіднемає
mini-Jack (3.5 мм)
USB-A 5Gbps1 шт.
Кардридер
Мультимедіа
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth+
Звук2.0
Вбудовані динаміки
Вбудований мікрофон
Вбудована web-камера
Kensington / Noble замок
Інше
Клавіатура та мишкабездротові
Потужність БЖ65 Вт
Передвстановлена ОСбез ОС
Матеріал корпусапластик
Габарити (ВхШхГ)542x433x38 мм
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Де купити Acer Aspire C24-1300 DQ.BL0ME.00L

Моноблок ACER Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) DQ.BL0ME.00L

FOXTROT.UA
Офіційний партнер Acer
(Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
37 999 грн.

Acer DQ.BL0ME.00L

Mallprix.comМенше року (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
39 175 грн.

Моноблок Acer Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) (UA) DQ.BL0ME.00L

Jabko.uaЗ нами 3 роки (Львів)
Поскаржитись

Комп'ютер Acer Aspire C24-1300 / Ryzen5 7520U (DQ.BL0ME.00L) DQ.BL0ME.00L

Itbox.ua
Офіційний партнер Acer
(Київ)
Поскаржитись

Моноблок 23.8" Acer Aspire C24-1300 Black (DQ.BL0ME.00L) DQ.BL0ME.00L

Skay.uaЗ нами більше 10-ти років (Одеса)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
37 619 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acer Aspire C24-1300 DQ.BL0ME.00L

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна