Моноблок HP 24-cr00 All-in-One 24-cr0003ua (9C9C3EA)
від 29 799 до 32 199 грн. Порівняти ціни 15 → |
Модифікації HP 24-cr00 All-in-One 3
Характеристики
HP 24-cr00 All-in-One 24-cr0003ua |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 24-cr00 All-in-One 24-cr0003ua
Колір:
Сортувати
Моноблок Hp 24-cr0003ua AiO (9C9C3EA) Ua | 29 800 грн. |
Моноблок HP AiO 24-cr0003ua Jet Black (9C9C3EA) | 29 799 грн. |
Моноблок 23.8" HP 24-cr0003ua AiO Ryzen 5 7520U/16Gb/SSD512Gb/Cam/KBD/WiFi | 29 799 грн. |
Комп'ютер HP 24-cr0003ua AiO / Ryzen5 7520U, 16, 512, WiFi, Cam, KBD (9C9C | 29 799 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо