Моноблок Acer Aspire C24-1300 DQ.BL0ME.00L
Фото 8 | від 22 999 до 30 579 грн. Порівняти ціни 26 → |
Модифікації Acer Aspire C24-1300 3
Характеристики
Acer Aspire C24-1300 DQ.BL0ME.00L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Aspire C24-1300 DQ.BL0ME.00L
Колір:
Сортувати
Моноблок Acer Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) Ua | 25 700 грн. |
Моноблок 23.8" ACER Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) | 22 999 грн. |
Персональный компьютер моноблок Acer Aspire C24-1300 23.8" FHD, AMD R5-752 | 26 533 грн. |
Моноблок 23.8" ACER Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) | 22 999 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо