Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   USB-флешки   /   Acer

USB-флешка Acer UT300 256Gb

Фото - USB-флешка Acer UT300 256Gb
Фото 5
Acer UT300 256Gb
Колір
Об'єм
256 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps та USB-C
Швидкість читання даних
150 МБ/с
Функції та можливості
підтримка OTG
Матеріал корпуса
метал
Гарантія виробника
5 років
Розміри
63.4x17.9x8.4 мм
Вага
10 г
Офіційний сайт
acerstorage.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Acer UT300 256Gb

Усі ціни 20 →

Флеш-пам'ять USB Acer UT300 256GB USB 3.2 Gen1 Dual Drive USB-C & USB-A (UT300-256GB) Grey UT300-256GB

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 5 від виробника
Поскаржитись
1 429 грн.

USB Flash Acer UT300 256GB Dual Drive USB-C & USB-A, Retail UT300-256GB

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 436 грн.

Acer UT300 256GB Dual Drive USB-C & USB-A, Retail (UT300-256GB) UT300256GBDualDriveUSB-C&USB-A,Retail(UT300-256GB)

Серія/Dual Drive|Колір виробника/Сірий|Матеріал корпусу/Метал|Об'єм вбудованої пам'яті/256 ГБ|Вага/10 г|Швидкість запису/45 М... щеБ/с|Посилання на сайт виробника/https://b2b.tdb.ua/usb-flash-acer-ut300-256gb-dual-drive-usb-c-usb-a-retail.html?q=906414|Швидкість зчитування/150 МБ/с|Інтерфейс/USB 3.2-USB Type-C|Шифрування даних/Без шифрування|Розміри (ВхШхГ)/63,43 x 17,9 x 8,4 мм|Країна виробництва/Китай|Петля для шнура/Ні|Гарантійний термін/5 років|Бренд/Acer
Офіційний партнер Acer
COMFY.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 215 грн.

Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Type-C Acer UT300 Metal UT300-256GB

USB Flash Acer UT300 128GB — універсальний двосторонній флеш-накопичувач, який поєднує роз’єми USB-C і USB-A, дозволяючи легк... щео переносити дані між смартфонами, ноутбуками, комп’ютерами та іншими цифровими пристроями. Завдяки інтерфейсу USB 3.2 Gen1 модель забезпечує швидку передачу файлів і підходить для фото, відео у високій якості, документів, музики, архівів та резервних копій. Швидкість читання до 150 МБ/с дозволяє відкривати великі файли майже миттєво, що особливо зручно під час роботи або навчання. Металевий корпус підвищує надійність і довговічність пристрою, а компактні розміри роблять його зручним для щоденного носіння. Acer UT300 підтримує Plug and Play і дозволяє швидко передавати дані між різними платформами — від смартфонів з USB-C до комп’ютерів і Smart TV, забезпечуючи простий обмін інформацією без встановлення драйверів.
Офіційний партнер Acer
Click.ua
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
1 437 грн.

USB Flash Acer UT300 256GB Dual Drive USB-C USB-A, Retail

Маркетплейс: MAUDAU  ProHardware З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 670 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Acer UT300 256Gb

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна