Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   USB-флешки   /   Transcend

USB-флешка Transcend JetFlash 700 512Gb (TS512GJF700)

Фото - USB-флешка Transcend JetFlash 700 512Gb
Відео 3Фото 3
Transcend JetFlash 700 512Gb
Колір
Об'єм
512 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Розміри
20x70x9 мм
Вага
10.3 г
Офіційний сайт
ua.transcend-info.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Маркування виробника
TS512GJF700

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.

Купити Transcend JetFlash 700 512Gb

Усі ціни 38 →

USB флеш накопичувач Transcend 512GB JetFlash 700 USB 3.1 (TS512GJF700) TS512GJF700

+ 77 балів ITbox, 512 Gb, USB 3.1, Читання - 70 Мбайт/сек, Запис - 30 Мбайт/сек, пластик, 8.5 г
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 298 грн.

Transcend TS512GJF700

USB флеш-драйв Transcend JetFlash 700 має інтерфейс USB 3.1 Gen 1, що забезпечує високу швидкість передачі даних. Поєднання... щевисокої швидкості та чудового дизайну робить JetFlash 700 відмінним пристроєм початкового рівня для користувачів, які цінують красу та сучасні технології. Особливості: - Інтерфейс USB 3.1 Gen 1 - Міцний корпус та гладка поверхня - Програмне забезпечення для керування даними Transcend Elite
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
2 908 грн.

USB флеш накопичувач Transcend 512GB JetFlash 700 USB 3.1 (TS512GJF700) TS512GJF700

512 Gb, USB 3.1, Читання - 70 Мбайт/сек, Запис - 30 Мбайт/сек, пластик, 8.5 г
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 287 грн.

USB 3.1 Flash Drive 512Gb Transcend JetFlash 700, Black (ts512gjf700)

USB флеш-драйв Transcend JetFlash 700 має інтерфейс USB 3.1 Gen 1, що забезпечує високу швидкість передачі даних. Поєднання... щевисокої швидкості та чудового дизайну робить JetFlash 700 відмінним пристроєм початкового рівня для користувачів, які цінують красу та сучасні технології. Особливості: - Інтерфейс USB 3.1 Gen 1 - Міцний корпус та гладка поверхня - Програмне забезпечення для керування даними Transcend Elite
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 590 грн.

Флешка Transcend 512 GB JetFlash 700 Black (TS512GJF700) 512 GB JetFlash 700 Black (TS512GJF700)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
2 939 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Transcend JetFlash 700 512Gb

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
USB-флешка Transcend JetFlash 700 отримала змішані відгуки від користувачів. Багато хто відзначає її зручність, стильний дизайн та компактність, а також добре співвідношення ціни та якості. Швидкість передачі даних є важливим аспектом, деякі користувачі задоволені, але інші вважають, що заявлена швидкість не відповідає реальності, особливо при роботі з дрібними файлами. Деякі користувачі скаржаться на затримки при записі та проблеми з контролером. Корпус флешки міцний, але ковпачок легко втрачається, а пластиковий корпус швидко зношується. Незважаючи на деякі недоліки, багато користувачів вважають її хорошим вибором для повсякденного використання, особливо для великих файлів.
Переваги

Мінуси

9
3
18
20
Хороша флешка
23 червня 2021
Фактична ємність трохи більше 28гб.
Швидкість сягала 100мб/с. Але при передачі 18гб фото швидкість була 16мб/с (USB 3.0).
Якщо вставити поряд 2 флешки у задню панель, витягти одну складно.
Швидкість, мінімалістичний дизайн, невеликий розмір, вартість, дуже маленький отвір під брелок.
Гарантія
Відсутність різноманітності кольорів пластику, датчика передачі даних та брелока якогось рандомного кольору в комплекті.
користуюся Transcend JetFlash 700 32Gb менше місяця
За таку ціну - просто знахідка
23 липня 2011
Беріть, не пошкодуєте!
USB 3.0. і така компактна! Для мене це основний плюс. Виглядає супер - чорна, проста, те що потрібно.
Заявлена дуже висока швидкість, але швидкість запису могла б бути і вищою. Але це так, якщо вже зовсім чіплятися. І ковпачок - ну треба ж придумати, як його закріпити!
Креп Костакористуюся Transcend JetFlash 700 місяць і більше рекомендую купити обов'язково
Можу порадити.
17 травня 2011
Зручна флешка, все сподобалось.
Флешкою користуюсь декілька місяців. Зручна, стильна, в роботі не підводила. У мене 16 ГБ, цілком вистачає для будь-яких потреб. Зручно лежить у руці, навіть в незручні роз'єми легко вставляється. Чудово для роботи.
Мені здалося повільною. Хоча це й не критично, з усіма функціями справляється.
Bunntyщойно купив(ла) Transcend JetFlash 700
Показано 3 з 52 відгуків
ще 10 відгуків