Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Adler
Вертикальний пилосос

Adler AD 7048

Фото - Пилосос Adler AD 7048
Фото 14
Adler AD 7048
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність350 Вт
Сила всмоктування18000 Па
Об'єм пилозбірника0.8 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2 Агод
Час роботи30 хв
Індикатор рівня заряду
Інше
LED підсвічування
Габарити (ВхШхГ)116.5x21.5x25 см
Вага2.42 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 7048

Усі ціни 31 →

Adler Пилосос Adler AD 7048

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
4 699 грн.

Пилосос акумуляторний ADLER AD 7048 AD7048

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
5 299 грн.

Порохотяг Adler AD 7048 AD7048

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись

Порохотяг Adler AD7048

Texnoshop.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
5 280 грн.

Вертикальний+ручний пилосос (2в1) Adler AD 7048

Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 105 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 7048

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Гідний варіант за свої кошти
11 грудня 2024
Пилосос дуже зручний і відносно легкий, в ньому є в принципі усі базові функції, які потрібні, і за цю ціну це хороший варіант.
Висока потужність, в турбо режимі смокче наче великий, підсвітка біля цітки, гарні з'єднання по вузлах - не люфтить і не скрипить, легко розбирається і чиститься, є різні насадки.
Поки що не помітили.
Артемичкористуюся Adler AD 7048 кілька місяців
Додати відгук