Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Adler
Вертикальний пилосос

Adler AD 7077

Фото - Пилосос Adler AD 7077
Фото 10
Adler AD 7077
Колір
Типвертикальний
Прибираннясухе і вологе
Збирання води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування12000 Па
Об'єм пилозбірника0.4 л
Об'єм ємності для води0.48 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокполотер (для протирання)
Док-станція
Зарядна станціяпідлогова
Самоочищення насадки
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї14.8 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.6 Агод
Час роботи27 хв
Час зарядки5 год
Інше
Рівень шуму78 дБ
Дисплей
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 7077

Усі ціни 7 →

Вертикальний пилосос (1В1) Adler AD 7077

Вертикальний пилосос Adler AD 7077 — бездротовий 2в1 пристрій для сухого й вологого прибирання, що поєднує пилосос та моп: бе... щезщітковий мотор 120 Вт і сила всмоктування 13 000 Па швидко підбирають пил, крихти та шерсть, а можливість збору розлитих рідин забезпечує комплексну чистку підлоги; два окремі баки для чистої (485 мл) і брудної (400 мл) води разом із функцією самочищення валіка гарантують
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 917 грн.

Акумуляторний ручний вертикальний пилосос Adler AD 7077 120Вт для сухого та вологого прибирання

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 254 грн.

Вертикальний пилосос (1В1) Adler AD 7077

Вертикальний пилосос Adler AD 7077 — бездротовий 2в1 пристрій для сухого й вологого прибирання, що поєднує пилосос та моп: бе... щезщітковий мотор 120 Вт і сила всмоктування 13 000 Па швидко підбирають пил, крихти та шерсть, а можливість збору розлитих рідин забезпечує комплексну чистку підлоги; два окремі баки для чистої (485 мл) і брудної (400 мл) води разом із функцією самочищення валіка гарантують
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
7 041 грн.

Вертикальний акумуляторний пилосос Adler AD 7077 2 в 1 для сухого та вологого прибирання

Маркетплейс: Rozetka.ua  DimPosud З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 802 грн.

Акумуляторний ручний вертикальний пилосос Adler AD 7077 120Вт для сухого та вологого прибирання

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 207 грн.

Акумуляторний ручний вертикальний пилосос Adler AD 7077 120Вт для сухого та вологого прибирання

Маркетплейс: Rozetka.ua  SunLider З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 163 грн.

Вертикальний пилосос (1В1) Adler AD 7077

Маркетплейс: Rozetka.ua  DigiZone З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 031 грн.

Динаміка цін на Adler AD 7077