Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Вантажні шини   /   Aeolus

Вантажна шина Aeolus Neo Allroads S 245/70 R17.5 134M

Фото - Вантажна шина Aeolus Neo Allroads S 245/70 R17.5 134M
Виберіть розмір вантажної шини
Aeolus Neo Allroads S 245/70 R17.5 134M
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
рульова
Сезон
всесезонна
Ширина
245 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
17.5 "
Індекс навантаження
134
Індекс швидкості
M
Шаровість (PR)
18
Офіційний сайт
aeolus-tyres.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Маркування вантажних шинРозшифровка позначень, що зустрічаються в назві та на боковинах вантажних шин

Купити Aeolus Neo Allroads S 245/70 R17.5 134M

Усі ціни 10 →

Aeolus Neo Allroads S (245/70R17.5 134/132M 18PR NE0)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 699 грн.

Aeolus Neo Allroads S (рулевая) (245/70R17.5 134M)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
7 315 грн.

AEOLUS Вантажна шина AEOLUS NEO ALLROADS S 245/70R17.5 134/132M

Диаметр шины: 17.5" * Индекс нагрузки шины: 134/2120 * Индекс скорости: M * Вісь: ведуча * Высота профиля шины: 70 * Сезоннос... щеть шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 245 * Розмір: 245/70 * Тип авто: Грузовые/автобусы * PR: 18 * Конструкція шини: Радиальная *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 452 грн.

Aeolus Neo Allroads S рулевая (245/70R17.5 134/132M)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 317 грн.

Вантажна шина AEOLUS NEO ALLROADS S 245/70R17.5 134/132M

Диаметр шины: 17.5" * Индекс нагрузки шины: 134/2120 * Индекс скорости: M * Вісь: ведуча * Высота профиля шины: 70 * Сезоннос... щеть шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 245 * Розмір: 245/70 * Тип авто: Грузовые/автобусы * PR: 18 * Конструкція шини: Радиальная *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 280 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Aeolus Neo Allroads S 245/70 R17.5 134M

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна