Вантажна шина Aeolus Neo Allroads D 235/75 R17.5 132M
Aeolus Neo Allroads D 235/75 R17.5 132M |
|
Китайські вантажні шини для провідної осі транспортних засобів, задіяних у регіональних та далекомагістральних перевезеннях. Модель має багатореберний малюнок протектора з чітко вираженою сегментованістю функціональних блоків, гострі кромки яких покращують тягово-зчіпні властивості автогуми. Різноспрямовані насічки на блоках протектора підтримують відмінну керованість транспортним засобом на мокрій та слизькій дорозі взимку року.
Aeolus Neo Allroads D 235/75 R17.5 132M — всесезонні шини з адаптивною формулою гумової суміші, що пристосовується під різні температурні умови, чи то спекотний літній чи холодний зимовий холоднеча. Також модель характеризується гарною маневреністю, тривалістю експлуатації та рівномірним зносом протектора. Випускається шина у популярних вантажних розмірностях під діаметр коліс R17.5, R19.5 та R22.5. У даному варіанті покришка витримує навантаження до 2000 кг на один скат і може використовуватися для руху на швидкості аж до 130 км/год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Купити Aeolus Neo Allroads D 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 7 →Aeolus Neo Allroads D (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M | 6 670 грн. |
Aeolus Neo Allroads D (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 6 601 грн. |
Грузовые шины Aeolus Neo Allroads D (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR 1 | 6 842 грн. |
Aeolus Neo Allroads D (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M | 6 822 грн. |
Aeolus Neo Allroads D ведуча ведуча (235/75R17,5 132/130M) 350354 | 6 575 грн. |
Вантажні шини Aeolus Neo Allroads D (ведуча) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 7 252 грн. |
Шина Aeolus Neo Allroads D (провідна) 235/75 R17.5 132/130M | 7 374 грн. |