Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   Aerocool

Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 500W (ACPN-VS50NEY.11)

Фото - Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 500W
Відео 12Фото 7
Aerocool Value Plus VX Plus 500W
Основне
Потужність500 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCпасивна
КПД82 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA3 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)1 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU550 мм
SATA450 мм
MOLEX600 мм
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V16 А
+12V138 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V456 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника2 роки
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2018
Маркування виробника
ACPN-VS50NEY.11

Живлення 24+8-pin.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.

Купити Aerocool Value Plus VX Plus 500W

Блок живлення Aerocool VX PLUS 500 (4713105962758) ACPN-VS50NEY.11

Упаковка: коробка RTL Стан: новий Гарантія: 12 місяців
Berloga.kh.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 325 грн.

Блок живлення Aerocool PGS VX-500 PLUS 500W (AEROPGSVX-500PLUS-80)

Блок живлення Aerocool PGS VX-500 PLUS 500W — компактний і надійний ATX PSU з потужністю 500 Вт і сертифікацією 80+, що забезпечує стабільну роботу системи та високу енергоефективність; немодульна конструкція з базовим набором кабелів (20+4 pin, 6+2 PCI-E, 2× Molex, 3× SATA, FDD) полегшує встановлення, активний PFC покращує стабільність напруги, а... ще120 мм вентилятор з якісним тепловим розподілом гарантує ефективне охолодження і тривалу експлуатацію компонентів; габарити 150×140×85 мм підходять для більшості корпусів, ідеальний вибір для домашніх ПК та ігрових систем середнього класу, де важливі стабільність, простота підключення та оптимальний баланс ціни й якості.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
2 953 грн.

Блок живлення Aerocool PGS VX-500 PLUS 500W (AEROPGSVX-500PLUS-80)

Блок живлення Aerocool PGS VX-500 PLUS 500W забезпечує стабільне та надійне живлення для систем початкового рівня. Він оснащений покращеним трансформатором, що забезпечує високий рівень регулювання напруги та стабільність при високому навантаженні на лінію 12 В. Високоефективний вентилятор діаметром 120 мм з інтелектуальним регулюванням швидкості п... щерацює тихо, підтримуючи оптимальну
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 947 грн.

Блок живлення Aerocool VX PLUS 500 Bulk ACPN-VS50NEY.11

Упаковка: без пакування Стан: новий Гарантія: 12 місяців
Berloga.kh.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 282 грн.

Динаміка цін на Aerocool Value Plus VX Plus 500W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Блок живлення Aerocool Value Plus отримує змішані відгуки від користувачів. Основними перевагами є його доступна ціна та наявність всіх необхідних роз'ємів для підключення компонентів. Деякі користувачі відзначають, що блок живлення працює тихо і стабільно, добре відводить тепло та має захист від перепадів напруги. Однак, є численні скарги на ненадійність та шумність пристрою, а також випадки, коли блок живлення перегорав або викликав проблеми з іншими компонентами комп'ютера. Деякі користувачі радять уникати цього продукту для потужних ігрових систем через ризик перегріву та недостатню якість компонентів. Загалом, Aerocool Value Plus може бути прийнятним вибором для бюджетних або офісних комп'ютерів, але не рекомендується для систем з високими вимогами до потужності.
12
6
5
25
Для слабких систем блочок
7 січня 2023
Брав самий бюджетний але не нн на кшталт 1ст геймакс і так далі брав у жовтні 21 року, за вікном 23 все ще працює без нарікань, навіть після траблів з проводкою в будинку він не згорів хоча там було швидше за все набагато менше 220v, правда система не вимоглива i3 10100f + 750ti + 2x4ram
Ціна
Не помітив
Sauchenko ZPкористуюся Aerocool VX Plus 500W більше року
А так можна ставити в офісні комп'ютери, наприклад
29 грудня 2022
Хороший блок живлення, працює вже давно і жодних проблем не створює, і вольтаж тримається добре. Зібраний не убого, просідання правда перевіряв тільки софтом, але мультиметра немає, на жаль, та й тестів цього бп вистачає. Звичайний бюджетник же
Ціна в першу чергу ж
Немає обплетення кабелів
Гогакористуюся Aerocool VX Plus 500W кілька місяців
відмінна модель, дуже сподобалося
3 липня 2021
Купував на заміну померлого старого Чифтека. Працює у зв'язці із зеоном, RX 580, пару накопичувачів та кілька вертушок. По роботі поки що нарікань не виявив, працює тихо, у максимальному навантаженні не гріється, працює тихо. Часто вдома напруга стрибає, але поки що з блоком та комплектуючими жодних проблем немає. Працює нормально, що ще вимагати він не знаю, зі своїм завданням справляється.
немає
Влад Формелькористуюся Aerocool VX Plus 500W кілька місяців
Показано 3 з 48 відгуків
ще 10 відгуків
6 червня 2025, 10:55
Запитання про Aerocool VX Plus 500W
підійде блок живлення до такого складання
материнська плата Asus TUF GAMING B850-PLUS WIFI
процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7600X3D OEM
відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 8G
оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
жорсткий диск WD Blue WD10EZEX 1 ТБ
кулер ID-COOLING Frozn A400 Black
якщо не підійде, то який взяти
25 серпня 2020, 01:00
Запитання про Aerocool VX Plus 500W
Підключення до мат.плати
Коли побачив, на материнській платі 24 піни, але на кабелі всього 23 (1 ячейка просто-напросто пустує, навіть дріт до неї не приєднаний), так має бути, чи це брак?
anonim
18 лютого 2020, 23:43
Запитання про Aerocool VX Plus 500W
Чи підійде
Zalman i3, Ryzen 7 2700, RX570 8 ГБ, AB350 Pro4.
Показано 3 із 22 запитань
ще 15 запитань