Знищувач паперу Agent 18120 X
![]() |
Agent 18120 X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agent 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agent 18120 X
Уничтожитель документов Agent 18120 X (2х8) | 59 361 грн. | ![]() |
Знищувач документів (шредер) Agent 18120 X (2х8) | 59 938 грн. | ![]() |
| 59 938 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →