Каталог   /   Аудіотехніка   /   Мікрофони   /   AKG

Мікрофон AKG C214 Matched Pair

Фото - Мікрофон AKG C214 Matched Pair
Фото 3
AKG C214 Matched Pair
Основне
Мікрофонстудійний
У комплекті2 шт.
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонаодноспрямований
Діаграма спрямованостікардіоїдна
Номінальний опір200 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість-34 дБ
Звуковий тиск156 дБ
Співвідношення сигнал/шум81 дБ
Функції та роз'єми
Функції та можливостіФНЧ (Roll-off) / 160 Гц /
атенюатор / 20 дБ /
Роз'єм підключенняXLR
Інше
Джерело живленняфантомне
Матеріал корпусаметал
Розміри160х54х43 мм
Вага290 г
Комплектаціяантишоковий підвіс ("павук")
вітрозахист
кейс / чохол
Офіційний сайтakg.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2019
Комплект з мікрофонів AKG C214.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKG.

Купити AKG C214 Matched Pair

Усі ціни 19 →

Мікрофон AKG C214 Matched Pair (3185X00110) 3185X00110

Мікрофон AKG C214 Matched Pair (3185X00110) / AKG / Конденсаторний / Кардіоїдний / 20-20000 Hz / Дротове / Стійковий / 12 міс... ще. / АЛ-00004753
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
59 100 грн.

Мікрофони універсальні AKG C214 Matched Pair

Мікрофони універсальні AKG C214 Matched Pair — це професійний комплект із двох конденсаторних студійних мікрофонів, створений... щедля точного запису вокалу, акустичних інструментів та живих виступів. Ця підібрана пара мікрофонів проходить спеціальне заводське калібрування, завдяки чому обидва пристрої мають максимально ідентичні параметри. Це особливо важливо для стереозапису, де кожна
Musician.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

AKG C214 Matched Pair офіційна гарантія ціна з ПДВ

PermyCoЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
50 799 грн.

Мікрофон AKG C214 MATCHED PAIR (3185X00110)

Виробник: AKG. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Тип перетворювача мікрофона: конденсаторний. Тип: мікрофон інструментальний... ще. Спрямованість: кардіоїда. Спосіб підключення: дротовий. Спосіб кріплення: стійка. Чутливість, дБ: -34. Вага, г: 280. Комплект постачання: мікрофон 2 шт. В групі: Для блогерів. Розмір, мм: 160 x 55.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
49 619 грн.

Мікрофон AKG C214 Matched Pair (3185X00110) 3185X00110

конденсаторний, кардіоїд, mini XLR (3pin), 120 дБ, 70 - 18000 Гц, 600 Ом, 1,5 м, чорний
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
51 752 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на AKG C214 Matched Pair

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна