Насосная станция AL-KO HW 3000 Inox Classic (112846)
Фото 4 |
AL-KO HW 3000 Inox Classic центробежный |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели AL-KO.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AL-KO HW 3000 Inox Classic
Все цены 10 →Насосная станция Al-Ko HW 3000 Inox Classic | 7 199 грн. |
Насосна станція AL-KO HW 3000 Inox classic (112846) 112846 | 7 199 грн. |
Насосна станція AL-KO HW 3000 Inox Classic 112846 | 7 199 грн. |
Насосна станція AL-KO HW 3000 Inox Classic (650 Вт, 3100 л/год) 112846 | 7 200 грн. |
Насосна станція AL-KO HW 3000 Inox Classic (0.65 кВт, 3100 л/ч) (112846) 1 | 7 199 грн. |
eще 5 предложений
Читайте уважно інструкцію. Насос тільки для чистої води. СТАВИТИ НА СКВАЖИНУ НЕ МОЖНА. Тільки через фільтр. Цей насос не можна використовувати для поливу городу. Тільки для битових потреб житлового будинка. Пропрацював місяц та згорів. Зрозуміло що ремонт не має сенсу. Не має! Гучна модель. Не витримує режиму довгого включення. Страшенно гріється. Потребує фільтрації води на вході. Дуже чутливий до мережі живлення. Гарантійне обслуговування відсутне. Офіційного представництва в Україні немає. Для нормальної роботи потребує додаткового устаткування: фільтр на вході та стабілізатор напруги. Alexander Vorobiov: пользуюсь AL-KO HW 3000 Inox Classic менее месяца |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →