Твердопаливний котел Almax Class A 12 12 кВт
![]() |
Almax Class A 12 12 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:12 кВт, площа ~ 96 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Всі характеристики
Характеристики Class A 12
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Almax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Almax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Almax Class A 12 12 кВт
| 21 100 грн. |
| 26 600 грн. |
Модификації Almax Class A 12
| Ціни на Almax Class A 12 |
|---|---|---|---|---|
| Almax Class A 12 12 кВт | від 21 100 грн. | 3 пропозиції | ||
| Almax Class A 16 16 кВт | від 23 400 грн. | 3 пропозиції | ||
| Almax Class A 20 20 кВт | від 25 600 грн. | 3 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →