Процесор AMD A-Series Bristol Ridge A6-9400 BOX (AD9400AGABBOX)
![]() | Товар застарів Гібридний процесор, створений по 28-нм техпроцесу, є представником сімейства Bristol Ridge, яке вперше дебютувало в 2016 році. Модель сумісна з різними материнськими платами AM4, в тому числі і на популярних сьогодні чипсетах B450, B350 і A320. Також CPU оснащений 2-канальний контролер пам'яті формату DDR4-2400 і комплектується кулером (тепловиділення 65 Вт), що разом з доступною вартістю дозволяє позиціонувати «движок» в якості одного з найбільш доступних рішень для масових настільних платформ. Процесор AMD A6-9400 BOX має два обчислювальних ядра, тактова частота яких варіюється залежно від навантажень від 3.5 до 3.7 ГГц. В якості інтегрованого графічного адаптера виступає Radeon R5 series. Кеш-пам'яті третього рівня CPU не передбачає, а запас L2 складає 1 МБ. Розглянути покупку моделі ва...рто насамперед для створення простих навчальних або офісних комп'ютерів. |
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9400 BOX |
|
|
Гібридний процесор, створений по 28-нм техпроцесу, є представником сімейства Bristol Ridge, яке вперше дебютувало в 2016 році. Модель сумісна з різними материнськими платами AM4, в тому числі і на популярних сьогодні чипсетах B450, B350 і A320. Також CPU оснащений 2-канальний контролер пам'яті формату DDR4-2400 і комплектується кулером (тепловиділення 65 Вт), що разом з доступною вартістю дозволяє позиціонувати «движок» в якості одного з найбільш доступних рішень для масових настільних платформ. Процесор AMD A6-9400 BOX має два обчислювальних ядра, тактова частота яких варіюється залежно від навантажень від 3.5 до 3.7 ГГц. В якості інтегрованого графічного адаптера виступає Radeon R5 series. Кеш-пам'яті третього рівня CPU не передбачає, а запас L2 складає 1 МБ. Розглянути покупку моделі варто насамперед для створення простих навчальних або офісних комп'ютерів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.

Топ-проц за 1600 гривень дуже рекомендую! Всі Немає |
Модификації AMD A-Series Bristol Ridge
| Ціни на AMD A-Series Bristol Ridge |
|---|---|---|---|---|
| AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 OEM | від 1 329 грн. | 3 пропозиції | ||
| AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500E OEM | від 1 267 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 OEM | від 770 грн. | 19 пропозицій | ||
| AMD A-Series Bristol Ridge A10-9700E OEM | від 499 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800 OEM | від 1 980 грн. | 3 пропозиції | ||
| AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E OEM | від 3 944 грн. | 1 пропозиція | ||