Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Процесори   /   AMD

Процесор AMD Genoa EPYC 9654 OEM (100-000000789)

Фото - Процесор AMD Genoa EPYC 9654 OEM
Відео 3Фото 6
AMD Genoa EPYC 9654 OEM
Основне
СеріяEPYC
Кодова назваGenoa (Zen 4)
Роз'єм (Socket)AMD SP5
Техпроцес5 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер96 cores
Кількість потоків192 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота2.4 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore3.55 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L3384 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)360 Вт
Підтримка PCIe5.0 / x128 /
Тест Passmark CPU Mark119259 points
Підтримка пам'яті
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів12 шт.
Офіційний сайтamd.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2023
Маркування виробника
100-000000789

12-канальний контролер DDR5-4800 ECC з теоретичною пропускною здатністю 460 Гбайт/с, контролери PCIe 5.0 на 128 ліній та 64 лінії CXL 1.1+. Підтримка інструкцій AVX-512, до 6 Тбайт оперативної пам'яті на сокет та 14% приріст IPC щодо Milan.
Моделі з суфіксом «F» мають порівняно високі частоти, а чипи з позначкою «P» не підтримують роботу в двосокетних конфігураціях.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.

Купити AMD Genoa EPYC 9654 OEM

Усі ціни 8 →

Процесор AMD EPYC 9654 Tray (100-000000789) 100-000000789

Процесор AMD EPYC 9654 Tray (100-000000789) / AMD / Genoa / 5 nm / 96 / 192 / 2.40 - 3.70 GHz / DDR5-4800 / Ні / Ні / 00-00068616
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
264 000 грн.

AMD EPYC 9654 2.4(3.7)GHz 384MB sSP5 Tray (100-000000789) 100-000000789

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
250 024 грн.

AMD EPYC 9654 (100-000000789) Tray

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
251 894 грн.

Процесор AMD EPYC 9654 (100-000000789)

Виробник: AMD. Стан товару: Новий. Призначення: для серверів. Тип упаковки: Tray. Максимальна тактова частота, ГГц: 3.7. Кіль... щекість потоків: 192. Кеш-пам'ять третього рівня L3, МБ: 384. Тип пам'яті: DDR5-4800. Кількість ядер: 96. Потужність TDP, Вт: 360 (Turbo 400). Особливості: AMD Infinity Guard. Особливості: AMD Infinity Architecture. Покоління процесора AMD RYZEN: Zen 4. PCI-E (версія): 5.0. Тактова частота ядра, ГГц: 2.4. Техпроцес, нм: 5. Модель: AMD EPYC 9654. Кількість каналів пам'яті: 12. Тип роз'єму: Socket SP5.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
268 719 грн.

Процесор серверний AMD EPYC 9654 96C/192T/2,4-3,7GHz/384MB/320-400W/SP5/TRAY (100-000000789) 100-000000789

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
245 754 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на AMD Genoa EPYC 9654 OEM

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації AMD Genoa EPYC

Ціни на AMD Genoa EPYC
AMD Genoa EPYC 9224 OEMвід 82 640 грн.5 пропозицій
AMD Genoa EPYC 9274F OEMвід 84 100 грн.3 пропозиції
AMD Genoa EPYC 9354 OEMвід 92 388 грн.10 пропозицій
AMD Genoa EPYC 9354P OEMвід 186 980 грн.7 пропозицій
AMD Genoa EPYC 9374F OEMвід 111 000 грн.1 пропозиція
AMD Genoa EPYC 9554 OEMвід 244 700 грн.9 пропозицій
AMD Genoa EPYC 9654 OEMвід 244 700 грн.8 пропозицій
Відеоогляди