Процесор AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX
![]() |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX |
|
|
Графічний блок RDNA 3-го покоління на 4 обчислювальні блоки з частотою 2.8 ГГц.
Використовується варіант кристала з двома видами ядер: два Zen 4 та чотири Zen 4c.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Класифікація актуальних процесорів AMDРозбираємо історію успіху лінійки Ryzen та що з неї варто розглянути до покупки у 2026 році.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Купити AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX
Усі ціни 78 →Процесор AMD Ryzen 5 8500G (3.5GHz 16MB 65W AM5) Box (100-100000931BOX) 100-100000931BOX | 7 701 грн. |
| 8 385 грн. | ![]() |
Процесор AMD Ryzen 5 8500G (100-100000931BOX) 100-100000931BOX | 8 314 грн. | ![]() |
| 7 838 грн. | ![]() |
| 7 611 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації AMD Ryzen 5 Phoenix
| Ціни на AMD Ryzen 5 Phoenix |
|---|---|---|---|---|
| AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F BOX | від 5 339 грн. | 38 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F MPK | від 6 206 грн. | 29 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F OEM | від 4 461 грн. | 83 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX | від 6 474 грн. | 83 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G MPK | від 7 645 грн. | 16 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX | від 8 078 грн. | 86 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G OEM | від 7 999 грн. | 20 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G PRO OEM | від 8 999 грн. | 28 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →