Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   Antec

Блок живлення Antec Cuprum Strike CSK750H (X5000A257HC-20)

Фото - Блок живлення Antec Cuprum Strike CSK750H
Відео 1Фото 9
Antec Cuprum Strike CSK750H
2023 рік
Основне
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД88 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.31
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Floppy
Система кабелівнапівмодульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU650 мм
SATA500 мм / 650/800/950 /
MOLEX500 мм / 650/800 /
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V158 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V696 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, NLO, OTP
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Вага1.77 кг
Офіційний сайтantec.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2023
Маркування виробника
X5000A257HC-20

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Antec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Antec.

Купити Antec Cuprum Strike CSK750H

Блок живлення Antec CSK 750H 750W (0-761345-11768-5)

Блок живлення Antec CSK 750H 750W забезпечує стабільне та ефективне живлення сучасних комп’ютерних систем завдяки потужності 750 Вт і сертифікату 80 PLUS Bronze, що гарантує високий рівень енергоефективності. Пристрій підтримує широкий діапазон вхідної напруги (100–240 В) та частоту 50–60 Гц, що робить його універсальним для різних умов експлуатаці... щеї. Півмодульне кабелювання спрощує збірку та організацію внутрішнього простору корпусу, а активна система охолодження з 120-мм вентилятором забезпечує тиху роботу і підтримує оптимальну температуру під час високих навантажень. Модель сумісна зі стандартом ATX і має необхідні роз’єми, включаючи 20+4 pin для материнської плати, чотири 8-pin (6+2) PCI-E та два 8-pin (4+4) CPU, що дозволяє підключати сучасні комплектуючі, зокрема потужні відеокарти та процесори. Вбудовані захисти від перенапруги, перевантаження, короткого замикання та перегріву забезпечують безпеку і надійність роботи пристрою. Antec CSK 750H 750W ідеально підходить для ігрових та робочих систем, де важливі стабільність, ефективне охолодження та енергоощадність.
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 180 грн.

Блок живлення Antec Cuprum Strike CSK750H 750 Вт 20+4-контактний ATX ATX Чорний

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
5 081 грн.

Блок живлення Antec Cuprum Strike CSK750H (X5000A257HC-20)

Блок живлення Antec Cuprum Strike CSK750H має потужність 750 Вт, що забезпечує стабільне живлення для високопродуктивних комп’ютерів та геймерських систем. Його сертифікація 80 PLUS Bronze гарантує високу ефективність до 88%, зменшуючи втрати енергії і знижуючи рівень тепловиділення. Пристрій підтримує широкий діапазон вхідної напруги (100-240 В) т... щеа частоти (50-60 Гц), що робить його універсальним для
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 171 грн.

Динаміка цін на Antec Cuprum Strike CSK750H

Модификації Antec Cuprum Strike

Ціни на Antec Cuprum Strike
Antec Cuprum Strike CSK550від 3 691 грн.1 пропозиція
Antec Cuprum Strike CSK650від 4 078 грн.1 пропозиція
Antec Cuprum Strike CSK750Hвід 5 081 грн.3 пропозиції
Відеоогляди