Блок живлення Zalman TeraMax II ZM750-TMX2
Фото 4
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2
2024 рікTeraMax80+ Gold
750 Вт1000 Вт
Основне
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseA -
Стандарт ATX 12В v.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Floppy
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA500 мм / 650/800/900 /
MOLEX500 мм / 650/800 /
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V162.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V750 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Вага2.5 кг
Офіційний сайтzalman.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Усі ціни 61 →
Блок живлення Zalman Teramax 2 750W (ZM750-TMX2) ZM750-TMX2
Блок живлення Zalman Teramax 2 750W (ZM750-TMX2) / Zalman / 750 W / ATX 3.0 / 80+ Gold / 24 pin / 4+4 pin / 16 pin (12VHPWR /... щеPCI-E 5.0) / 140x150x86 / 3 роки / 00-00066530
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Zalman Teramax 2 з потужністю 750 Вт являє собою енергоефективний пристрій, що забезпечує видатну продуктивніст... щеь і оптимальне енергозбереження. Сертифікація 80+ Gold підтверджує його високу ефективність, що перевищує 90%, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує енергозбереження. Завдяки вбудованому 120-міліметровому вентилятору, Zalman Teramax 2 забезпечує ефективне і безшумне охолодження, що особливо важливо під час роботи на високому завантаженні. Вентилятор спроектовано для оптимального розподілу повітряного потоку, забезпечуючи стабільну температуру всередині блока живлення. Сучасний дизайн блока живлення поєднується з його функціональністю, створюючи надійний і стильний пристрій, здатний забезпечити стабільне й ефективне живлення для вашої системи. Незалежно від того, чи займаєтеся ви іграми, відеомонтажем або іншими високозавантаженими завданнями, Zalman Teramax 2 750W надає необхідну потужність і надійність для успішної роботи вашого комп’ютера.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
Zalman Блок живлення для ПК Zalman Teramax II 750W Black (ZM750-TMX2)
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 36 міс. від виробника