Ігровий монітор AOC CU34G2XPD 34 " чорний (CU34G2XPD/BK)
Фото - Монітор AOC CU34G2XPD 34 "  чорний
Фото 9
Купити!
Synthetic.ua
Монітор 34" AOC Gaming CU34G2XPD 2K VA 180 Гц Новий
Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic
З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
в списокмої списки
AOC CU34G2XPD 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 1 мс, MPRT 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:430 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:2xDisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.0
Всі характеристики
Характеристики CU34G2XPD
Колір
Типігровий монітор
Діагональ34 "
Дисплей
Вигнутий екран1500R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів180 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)1 мс
Час відгуку (MPRT)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість430 кд/м²
Статична контрастність4 000:1
Глибина кольору1.07B Colors
Колірне охоплення (sRGB)126.5 % / CIE 1931 /
Колірне охоплення (Adobe RGB)91.4 % / CIE 1976 /
Колірне охоплення (DCI P3)95.1 % / CIE 1976 /
Підтримка HDRDisplayHDR 400
Підключення
Передача відео2xDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.0
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка / 1xBC 1.2 /
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіPBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
AMD FreeSync Premium
Поворот екрана / +- 30° /
Регулювання висоти / 130 мм /
Ігрові функціїприціл
відображення FPS
висвітлення темних ділянок
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм