Ігровий монітор AOC Q27G41ZDF 26.5 " чорний
Фото 13
AOC Q27G41ZDF 26.5 " чорний
Діагональ:26.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:QD-OLED, відгук 0.03 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:1 500 000:1
Яскравість:200 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, PBP
Роз'єми:DisplayPort v1.4 • HDMI v2.0
Всі характеристики
Характеристики Q27G41ZDF
Колір
Типігровий монітор
Діагональ26.5 "
Дисплей
Тип матриціQD-OLED
Покриття екранаглянцеве / Anti-Reflection /
Частота кадрів240 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)0.03 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість200 кд/м² / 400 кд/м² максимальна /
Колірне охоплення (sRGB)147.6 % / CIE 1931 /
Колірне охоплення (Adobe RGB)98 % / CIE 1976 /
Колірне охоплення (DCI P3)99.1 % / CIE 1976 /
Підтримка HDR+
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v2.0
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіPBP (Picture by Picture)
NVIDIA G-Sync Compatible
Adaptive-Sync
Ігрові функціїприціл
відображення FPS
висвітлення темних ділянок
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність63 Вт
Габарити (ШхВхТ)609x454x191 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)609x355x57 мм
Вага4.95 кг
Вага без підставки4.1 кг
Офіційний сайтaoc.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOC.
Усі ціни 29 →
Монітор 27" AOC Q27G41ZDF
Монітор 27" AOC Q27G41ZDF / AOC / 26.5" / 2K QHD 2560x1440 / QD-OLED / 240Hz / 0.03ms / Широкоформатні (16:9) / 400 cd/m² / 1... ще500 000:1 / 63W / 100x100 / 36міс. / 00-00090989
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
AOC Монітор AOC Q27G41ZDF Black 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор AOC Q27G41ZDF - 26.5" QD-OLED / 2560×1440 / 240 Гц / Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
AOC Q27G41ZDF
Mallprix.comМенше року
Гарантія: від виробника
Монітор AOC Q27G41ZDF
+ 439 балів ITbox, 26.5", QD-OLED, 2560 x 1440, 240 Гц, 16:9, 400 кд/м2, 1 500 000:1, 63 Вт, 1 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1... щех DisplayPort 1.4, регулювання нахилу, 609 х 454 х 191 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 5 кг, червоний, чорний