Монітор AOC CU34E4CW 34 " чорний
Фото 14
AOC CU34E4CW 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:3 500:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.0, LAN
Всі характеристики
Характеристики CU34E4CW
Колір
Типмонітор
Діагональ34 "
Дисплей
Вигнутий екран1500R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність3 500:1
Глибина кольору8-bit + FRC (1.07B Colors)
Колірне охоплення (sRGB)120.6 % / CIE 1931 /
Підтримка HDR+
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD90 Вт
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN / 1 Гбіт/с /
Функції та можливості
Функції та можливостіKVM-перемикач
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
Adaptive-Sync
Поворот екрана
Регулювання висоти / 180 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x5 Вт
Вебкамера / 5 МП /
Ігрові функціїприціл
висвітлення темних ділянок / Shadow Control, Dark Boost /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність38 Вт
Клас енергоспоживання (new)D
Габарити (ШхВхТ)809x582x252 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)809x365x102 мм
Вага10.1 кг
Вага без підставки7.3 кг
Офіційний сайтaoc.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOC.
Усі ціни 35 →
AOC Монітор AOC CU34E4CW Black 34
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор AOC 34" VA 120Hz CU34E4CW (UA)
Широкий та яскравий екран Монітор AOC 34" VA 120Hz CU34E4CW оснащений ультраширокою VA-матрицею, яка забезпечує чітке та... щенасичене зображення у будь-яких умовах. Завдяки діагоналі 34 дюйми ви отримуєте максимальний комфорт під час роботи та перегляду мультимедіа. Кольори передаються природньо, а глибокі чорні відтінки роблять картинку реалістичною. Плавна передача руху гарантує комфорт
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
AOC CU34E4CW
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Монітор AOC CU34E4CW
+ 519 балів ITbox, 34", VA, 3440 x 1440, 120 Гц, 21:9, 350 кд/м2, 3500:1, 38 Вт, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 2 x USB Type-C, 4 x USB... ще3.2, 1 х DisplayPort 1.4, 2 х HDMI 2.0, регулювання нахилу, регулювання по висоті, 809 х 587 х 252 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 5 Вт, 10 кг, чорний