Конвектор Ardesto CH-1500MOW 1.5 кВт
![]() |
Ardesto CH-1500MOW |
|
Універсальний електричний конвектор доступного цінового діапазону, який може стати хорошим рішенням для ефективного обігріву приміщень площею до 15 м2. Насамперед звернемо увагу на те, що модель оснащена ститч-нагрівальним елементом, який швидко та рівномірно нагріває повітря, створюючи комфортні умови в кімнаті. А простота керування пристроєм забезпечується завдяки поворотному перемикачу, який дозволяє легко регулювати роботу пристрою.
Максимальна потужність конвектора Ardesto CH-1500MOW складає 1500 Вт, що робить його чудовим вибором для використання у житлових чи офісних приміщеннях. Також пристрій оснащений вбудованим термостатом, який допомагає підтримувати задану температуру та економити електроенергію. Система захисту від перегріву гарантує безпечну експлуатацію приладу навіть за тривалого використання. Також звернемо увагу на те, що пристрій має два варіанти установки: його можна монтувати на стіну або використовувати в виконанні підлоги.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.

Купити Ardesto CH-1500MOW 1.5 кВт
Усі ціни 51 →Конвектор електричний ARDESTO CH-1500MOW | 2 199 грн. |
| 2 199 грн. |
| 2 199 грн. | ![]() |
Конвектор електричний Ardesto CH-1500MOW | 2 199 грн. | ![]() |
Обігрівач відмінний, кімнату в панельній квартирі на десь 25 квадратів на осінь 27 градусів при середній потужності, у нас основне погане опалення тому і взимку обігрівач працює, взимку без обігрівача 17 градусів включаю обігрівач на мінімальний нагрівання і десь хвилин через 15 вже ,в сильний мороз працює цілий день на мінімальному нагріванні на середньому вже жарко,крутий обігрівач раджу всім... Ніжки кріплення на саморіз і вони хисткі думаю легко зламати, але якщо почепити на стіну то проблем з ними не буде, на мінімальному і максимальному нагріванні є зовсім невеликий шум, а на середньому взагалі практично безшумний. користуюся Ardesto CH-2000MOW місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Ardesto CH-1500MOW
| Ціни на Ardesto CH-1500MOW |
|---|---|---|---|---|
| Ardesto CH-1000MOW 1 кВт | від 1 516 грн. | 44 пропозиції | ||
| Ardesto CH-1500MOW 1.5 кВт | від 1 886 грн. | 51 пропозиція | ||
| Ardesto CH-2000MOW 2 кВт | від 2 075 грн. | 40 пропозицій | ||