Чехол ArmorStandart Air Force for 9 Pro (ARM59338)
ArmorStandart Air Force for 9 Pro |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Air Force for 9 Pro
|
| ArmorStandart Air Force OnePlus 9 Pro (LE2123) Transparent (ARM59338)Чохол ArmorStandart Air Force OnePlus 9 Pro (LE2123) Transparent (ARM59338) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Чехол для моб. телефона Armorstandart Air Force OnePlus 9 Pro (LE2123) TraЧехол для моб. телефона Armorstandart Air Force OnePlus 9 Pro (LE2123) Transparent (ARM59338) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 237 грн. | | |
|
| Armorstandart Air Force OnePlus 9 Pro (LE2123) Transparent (ARM59338) arm5сумісність з моделями - OnePlus 9 Pro, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан... еще, Колір - прозорий Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart Air Force for OnePlus 9 Pro (LE2123) Transparent (ARM59338) Тип/Накладка|Додаткові особливості/Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Особливості/Протиударний|Сумісність з... ещемоделлю смартфону/OnePlus 9 Pro|Колір виробника/Прозорий|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/14 днів|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Armorstandart Air Force для OnePlus 9 Pro (LE2123) TrArmorStandart Air Force — це простий і лаконічний, протиударний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону,... ещеякий чудово захищає смартфон у разі падінь та інших всіляких ушкоджень, амортизуючи удар. ArmorStandart Air Force закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою й дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить у руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень. Особливості: Легкий і приємний на дотик Надійно захищає від ушкоджень Виступає над камерою й дисплеєм Простий в очищенні Протиударний Має додатковий захист на кутах чохла Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 239 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Air Force for 9 Pro