Чехол ArmorStandart Air Force for Mi Note 10 (ARM58697)
ArmorStandart Air Force for Mi Note 10 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Air Force for Mi Note 10
|
| ArmorStandart Air Force Xiaomi Redmi Note 10, Note 10s, Poco M5s TranspareЧохол ArmorStandart Air Force Xiaomi Redmi Note 10, Note 10s, Poco M5s Transparent (ARM58697) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 119 грн. | | |
|
| Чехол для моб. телефона Armorstandart Air Force для Xiaomi Note 10 TranspaЧехол для моб. телефона Armorstandart Air Force для Xiaomi Note 10 Transparent (ARM58697) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 119 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Armorstandart Air Force для Xiaomi Note 10 TransparenArmorStandart Air Force — це простий і лаконічний протиударний чохол для смартфона. Він виготовляється зі щільного гнучкого силікону, який чудово захищає смартфон під час падінь та інших всіляких ушкоджень, а додатковий захист на кутах чохла амортизує удари.ArmorStandart Air Force закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою й диспл... ещееєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить у руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень.Особливості:Легкий і приємний на дотикПротиударнийНадійно захищає від ушкодженьВиступає над камерою й дисплеємПростий в очищенніМає додатковий захист на кутах чохла Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 159 грн. | | |
|
| Armorstandart Air Force for Mi Note 10/Mi Note 10 Pro Transparent (ARM5869Тип/Накладка|Додаткові особливості/Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Особливості/Протиударний|Сумісність з моделлю смартфону/Xiaomi Mi Note 10 Pro, Xiaomi Mi Note 10|Колір виробника/Прозорий|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 119 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Air Force for Mi Note 10