Чехол ArmorStandart Frosted Matte Ring for Galaxy A54
ArmorStandart Frosted Matte Ring for Galaxy A54 |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | Galaxy A54 | Материал | силикон с пластиком | Кольцо-держатель | | Задняя крышка | матовая | Дата добавления на E-Katalog | июль 2023 | Маркировка производителя | ARM68358
ARM68359
ARM68360 Еще ↓ARM68361
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Frosted Matte Ring for Galaxy A54
Все цены 28 → |
| ArmorStandart Frosted Matte Ring для Samsung A54 5G (A546) Dark Green (ARMЧохол ArmorStandart Frosted Matte Ring для Samsung A54 5G (A546) Dark Green (ARM68359) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Чехол Armorstandart Frosted Matte Ring Samsung A54 5G (A546) Black (ARM683Чехол Armorstandart Frosted Matte Ring Samsung A54 5G (A546) Black (ARM68358) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 241 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона Armorstandart Frosted Matte Ring Samsung A54 сумісність з моделями - Samsung Galaxy A54, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - силікон, К... ещеолір - темно-зелений Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Frosted Matte Ring для Samsung Galaxy A54 5G Панель ArmorStandart Frosted Matte Ring є стильним чохлом для смартфона, який поєднує в собі сучасні тренди та захист пристро... ещею. Елегантний дизайн Одна з основних переваг цього чохла – його елегантний дизайн. Матова задня стінка та кольоровий бампер надають смартфону стильного вигляду та доповнюють його зовнішній вигляд. Крім того, чохол оснащений кільцем-тримачем, що забезпечує додатковий комфорт та зручність при використанні. Високоякісні матеріали ArmorStandart Frosted Matte Ring виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує його довговічність. Матова задня стінка чохла допомагає зберегти вигляд смартфона, а його достатня жорсткість забезпечує надійний захист. Усі необхідні вирізи Чохол має всі необхідні вирізи та точне розташування кнопок, що дозволяє використовувати смартфон без обмежень, не заважаючи доступу до функцій та портів пристрою. Таким чином, панель ArmorStandart Frosted Matte Ring є стильним і функціональним доповненням до вашого смартфона, поєднуючи в собі сучасні тренди та надійний захист. Особливості: Елегантний дизайн; Високоякісні матеріали; Кільце тримач; Усі необхідні вирізи; Використання без обмежень. Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Armorstandart Чохол до мобільного телефона Armorstandart Frosted Matte Rin+ 19 грн бонус, сумісність з моделями - Samsung Galaxy A54, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матер... ещеіал - силікон, Колір - темно-зелений Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Frosted Matte Ring for Galaxy A54
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная