Флип-чехол ArmorStandart G-Case for Poco M5
ArmorStandart G-Case for Poco M5 |
Цвет | | Тип | чехол с флипом | Совместимость | Poco M5 | Материал | кожа | Карман для кредиток | | Задняя крышка | матовая | Дата добавления на E-Katalog | март 2023 | Маркировка производителя | ARM62965
ARM62966
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart G-Case для Xiaomi Poco M5 Black (ARM62965)Чохол ArmorStandart G-Case для Xiaomi Poco M5 Black (ARM62965) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Чохол до моб. телефона Armorstandart G-Case Xiaomi Poco M5 Black (ARM62965Чохол до моб. телефона Armorstandart G-Case Xiaomi Poco M5 Black (ARM62965) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 275 грн. | | |
|
| Чохол-книжка Armorstandart G-Case для Xiaomi Poco M5 Blue (ARM62966) ARM62Шкіряний чохол-книжка G-Case Ranger Series з магнітною застібкою - це стильний аксесуар, а також прекрасний захист для вашого... ещесмартфона. Він надійно захищає смартфон від подряпин, падінь і інших різних ушкоджень.Магнітна застібка щільно фіксує верхню частину чохла, на якій розташовується металева накладка - завдяки цьому мобільний пристрій завжди захищений від небажаного потрапляння бруду, вологи і пилу.Смартфон утримується в щільній і гнучкій силіконовій капсулі, яка захистить його при падінні, а також допоможе зберегти гарний зовнішній вигляд - на корпусі пристрою не залишиться подряпин і інших слідів експлуатації.Місткий кардхолдер, який розташовується у внутрішній частині чохла, здатний легко замінити гаманець і прекрасно вміщує в собі банківські картки, а також купюри різного номіналу. Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона Armorstandart G-Case Xiaomi Poco M5 Blue (ARMсумісність з моделями - Xiaomi Poco M5, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - термополіуретан,... ещеКолір - синій Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Armorstandart Чохол до мобільного телефона Armorstandart G-Case Xiaomi Poc+ 14 грн бонус, сумісність з моделями - Xiaomi Poco M5, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал -... ещетермополіуретан, Колір - синій Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart G-Case for Poco M5
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная