Чехол ArmorStandart Icon Ring Case for Galaxy A54
ArmorStandart Icon Ring Case for Galaxy A54 |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | Galaxy A54 | Материал | силикон / полиуретан / + микрофибра / | Кольцо-держатель | | Задняя крышка | матовая | Дата добавления на E-Katalog | октябрь 2023 | Маркировка производителя | ARM68774
ARM68775
ARM68776 Еще ↓ARM68777
ARM68778
ARM68779
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| Аксесуар для смартфона ArmorStandart Icon Ring Blue для Samsung A546 GalaxСумісність: Samsung A546 Galaxy A54 5G / Тип: накладка на заднюю часть / Матеріал: силикон / Колір: синий / Плівка в комплекті: нет Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Аксессуар для смартфона ArmorStandart Icon Ring Blue for Samsung A546 GalaСовместимость: Samsung A546 Galaxy A54 5G / Тип: накладка на заднюю часть / Материал: силикон / Цвет: синий / Пленка в комплекте: нет ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| ArmorStandart Icon Ring для Samsung Galaxy A54 5G (A546) Red (ARM68775)Чохол ArmorStandart Icon Ring для Samsung Galaxy A54 5G (A546) Red (ARM68775) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Чехол для мобильного телефона Armorstandart Icon Ring Samsung A54 5G (A546Чехол для мобильного телефона Armorstandart Icon Ring Samsung A54 5G (A546) Blue (ARM68776) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 287 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Icon Ring для Samsung Galaxy A54 5G SM-A546 GЧохол ArmorStandart Icon Ring - ідеальний захисний аксесуар для вашого смартфона, який поєднує в собі стиль, функціональність... ещета стильний дизайн. Виготовлений із високоякісного матеріалу TPU silicone, цей чохол гарантує максимальний захист вашого смартфона від подряпин, ударів і бруду. Магнітне кільце-тримач Однією з основних особливостей цього чохла є наявність кільця, яке може обертатися на 360 градусів. Це кільце може використовуватися як підставка, дозволяючи вам зручно переглядати відео, читати повідомлення. Також це кільце має магнітний тримач, що робить цей чохол ще більш універсальним і зручним у використанні. Передбачені всі необхідні функціональні отвори Чохол також оснащений всіма необхідними функціональними отворами, які забезпечують легкий доступ до всіх роз’ємів, кнопок та камери вашого смартфона, не обмежуючи його функціональність. Додатковий захист екрана М’який бортик, що виступає над екраном, забезпечує додатковий захист дисплея від подряпин та ударів. Стильне брендування чохла Ще однією перевагою чохла ArmorStandart Icon Ring є його фірмова геральдична символіка, яка додає стильності та виразності вашому смартфону. Особливості: Високоякісні матеріали Магнітне кільце-тримач Всі неохідні функціональні вирізи Бортики над дисплеєм смартфона Підкладка з мікрофібри Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Ring Case for Galaxy A54
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная