Ігровий монітор Asus ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5 " чорний (90LM0B60-B01371)
Фото - Монітор Asus ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5 "  чорний
Фото 7
Діагональ:26.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:QD-OLED, відгук 0.03 мс
Частота:280 Гц
Контрастність:1 500 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • HDMI v2.1
Всі характеристики
Характеристики ROG Strix OLED XG27ACDMS
Колір
Типігровий монітор
Діагональ26.5 "
Дисплей
Тип матриціQD-OLED
Покриття екранаглянцеве / Anti-Reflection /
Частота кадрів280 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)0.03 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м² / 1000 кд/м² пікова HDR /
Глибина кольору10-bit (1.07B Colors)
Колірне охоплення (DCI P3)99 %
Підтримка HDR+
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v2.1
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD15 Вт
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостісенсор присутності
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
NVIDIA G-Sync Compatible
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 45° /
Регулювання висоти / 110 мм /
Ігрові функціїприціл
таймер
відображення FPS
висвітлення темних ділянок / Shadow Boost /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність28 Вт
Габарити (ШхВхТ)609x449x188 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)609x369x66 мм
Вага6.1 кг
Вага без підставки3.8 кг
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Маркування виробника
90LM0B60-B01371
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Усі ціни 44 →
Монітор 27" ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS (90LM0B60-B01371) 90LM0B60-B01371
Монітор 27" ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS (90LM0B60-B01371) / ASUS / 10 біт / 2K QHD 2560x1440 / QD-OLED / 360Hz / 0.3ms / Ши... щерокоформатні (16:9) / 250 cd/m² / 1 500 000:1 / 28W / 100x100 / 36міс. / 00000
Офіційний партнер Asus
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Asus Монітор Asus ROG Strix XG27ACDMS Black 26.5 (90LM0B60-B01371)
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор ігровий 26.5" Asus ROG Strix XG27ACDMS (90LM0B60-B01371)
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 3 міс.
Монітор ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS - 26.5" QD-OLED / 2560×1440 / 280 Гц / AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync Compati