Каталог   /   Детские товары и игрушки   /   Активный отдых и улица   /   Батуты   /   Atleto

Батут Atleto 252

Фото - Батут Atleto 252
Видео 2Фото 7
Atleto 252
Тип
каркасный
Форма
круглый
Сетка
внешняя
Макс. нагрузка
100 кг
Размер батута (ДхШхВ)
252x252x212 см
Высота сетки
160 см
Кол-во пружин
42 шт
Вес
34 кг
Комплектация
защитная сетка
лестница
Дата добавления на E-Katalog
апрель 2019
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Atleto 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Atleto.

Купить Atleto 252

Все цены 127 →

Батут Atleto 252 см з сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000131

Батут дитячий з сіткою 252 см Atleto multikolor + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto виготовлений з високоякісних... ещематеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Батути є безпечними для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС. Оснащений 42 оцинкованими пружинами,
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
4 722 грн.

Вуличний батут Atleto 252 см із сіткою ПВХ до 100 кг Різнокольоровий (21-76-21000131)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
5 558 грн.

Батут Atleto 252 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000123

Батут Atleto 252 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут від бренду Atleto... еще- це цікавий та веселий атракціон для всієї родини. Він користується неймовірною популярністю як серед дітей, так і дорослих. Під час стрибків на батуті тіло активно рухається, а ви отримуєте величезний заряд позитивної енергії. Регулярні стрибки на батуті, окрім
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
5 844 грн.

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 252 см Atleto синій + подарунок м'ячик 42400442

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 252 см Atleto синій + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto виготовлений з висок... ещеоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Батути є безпечними для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС. РОЗМІРИ БАТУТА: Висота
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
4 643 грн.

Батут дитячий 252 см з внутрішньою сіткою та драбинкою оранжевий + подарунок м'ячик 42400467

Батут дитячий з внутрішньою сіткою та драбинкою 252 см Atleto оранжевий + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto виро... ещебляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Батут є безпечним для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травми. Батути створені згідно зі стандартами безпеки, встановленими в ЄС. РОЗМІРИ БАТУТА:
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
5 644 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Atleto 252

Модификации Atleto 252

Цены на Atleto 252
Atleto 140 от 2 178 грн.34 предложения
Atleto 183 от 3 815 грн.83 предложения
Atleto 252 от 4 456 грн.127 предложений
Atleto 312 от 5 506 грн.98 предложений
Atleto 374 от 7 273 грн.39 предложений
Atleto 404 от 7 863 грн.26 предложений
Atleto 435 от 8 447 грн.10 предложений
Atleto 490 от 11 884 грн.6 предложений
Видеообзоры