Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Axor

Змішувач Axor MyEdition 47022000

Фото - Змішувач Axor MyEdition 47022000
Відео 4Фото 14
Axor MyEdition 47022000
Колір
Призначеннядля умивальника
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формапрямий
Глибина струменя196 мм
Висота струменя225 мм
Кут нахилу струменя10 °
Характеристики
Функції та можливостідонний клапан
Запірний клапанкерамічний
Витрата води5 л/хв / при тиску 3 бар /
Монтаж
Тип монтажунастільний (окремостоящий)
Монтажних отворів1 шт.
Діаметр отворів для встановлення32 мм
Макс. товщина стільниці40 мм
Підведення водишланги
690 мм
G 3/8"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
матовий хром
нержавіюча сталь (матова)
мідь
бронза
під золото
чорний
Висота змішувача248 мм
Глибина конструкції245 мм
Країна походження брендуНімеччина
Гарантія виробника5 років
Офіційний сайтaxor-design.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2023
Маркування виробника
47022000

47022140

47022250

Ще
47022300

47022310

47022330

47022340

47022800

47022950

47022990

Регульоване обмеження температури. Підходить для проточних водонагрівачів.
Без верхньої пластини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.

Купити Axor MyEdition 47022000

Усі ціни 8 →

Axor Axor MyEdition 230 Chrome/Glass 47022000

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
53 969 грн.

Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE AXOR MyEdition хром латунь з донним клапаном 47022000

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
38 000 грн.

Змішувач для умивальника Axor MYEDITION 225 мм, хром 47022000

Змішувач для умивальника Axor MYEDITION 225 мм, хром пропонуємо вибрати та придбати від виробника Axor у каталог інтернет маг... щеазину опалювальних товарів Teploradost Наші консультанти допоможуть Вам найкращі компоненти залиште заявку у формі або наберіть за телефоном (093) 170-25-27. Також, замовте змішувачі від найкращих брендів - У нас у магазині. Якщо виникли питання по товару Змішувач для умивальника Axor MYEDITION 225 мм, хром запитайте необхідну інформацію у нас. Електронний магазин Teploradost.com.ua доставить які проживають у регіонах: Миколаїв, Вінниця, Вінниця та в ін. регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись

Axor Змішувач для умивальника AXOR MyEdition 230, хром / дзеркальне скло (47022000)

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
55 326 грн.

Змішувач Axor MyEdition 230 для раковини без накладки, Chrome 47022000

Маркетплейс: Rozetka.ua  Favotittile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
39 372 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Axor MyEdition 47022000

Відеоогляди