Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Толокари й каталки   /   Bambi

Каталка Bambi M 5731EL

Фото - Каталка (толокар) Bambi M 5731EL
Фото 6
Bambi M 5731EL
Колір
Тип
каталка
Зовнішній вигляд
snapdragon
Макс. вага дитини
23 кг
Оснащення
спинка
батьківська ручка
підставка для ніг
захисний бампер
упори від перекидання
багажник
світлові ефекти / передні фари /
звукові ефекти
Матеріал корпуса
пластик
Матеріал коліс / полозів
EVA
Розміри
84х44х90 см / з батьківською ручкою /
Вага
5.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Маркування виробника
M 5731EL-1

M 5731EL-12

M 5731EL-2

Ще
M 5731EL-4

M 5731EL-6

M 5731EL-8

Джерело живлення: 3 батареї типу АА (не входять до комплекту)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambi.

Купити Bambi M 5731EL

Дитяча каталка-толокар машина з батьківською ручкою Bambi M 5731EL-12 Світло блакитний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vinka-baby З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 527 грн.

Каталка-толокар з батьківською ручкою M 5731EL-12 кольорова

Маркетплейс: Rozetka.ua  Daddy_BO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 490 грн.

Толокар Bambi Racer M 5731EL-12: стиль, різнокольоровий принт

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 444 грн.

Толокар Bambi Racer M 5731EL-2: стиль, помаранчевий з принтом

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Толокар Bambi Racer M 5731EL-1: стиль, з принтом

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 099 грн.

Динаміка цін на Bambi M 5731EL

Додатково MP3, USB, Bluetooth