Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі електромобілі   /   Bambi

Електромобіль Bambi M6343EBLR

Фото - Дитячий електромобіль Bambi M6343EBLR
Фото 19
Bambi M6343EBLR
Вік:від 3-х років
Дизайн:snapdragon
Вага дитини:до 35 кг
Макс. швидкість:8 км/год
Кількість передач:2 шт.
Всі характеристики
Характеристики M6343EBLR
Основне
Вікова група, від3 років
Зовнішній виглядsnapdragon
Марка автомобіля / мотоциклаMercedes-Benz
Характеристики
Макс. вага дитини35 кг
Кількість місць1
Максимальна швидкість8 км/год
Кількість передач2 шт. / на панелі, 3 на пульті /
Задній хід
Амортизація+
Функції та можливостідистанційне керування
ремені безпеки
фари (світлові ефекти)
клаксон (сигнал)
звукові ефекти
mini-Jack 3.5 мм
USB-вхід
слот для карт пам’яті
Bluetooth
Акумулятор і двигун
Кількість акумуляторів1 шт.
Ємність акумулятора9 Агод
Напруга12 В
Потужність140 Вт / 4x35 Вт /
Індикатор заряду акумулятора
Інше
Двері, що відкриваються
Багажник
Матеріал колісEVA
Офіційний сайтbambiracer.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Bambi M6343EBLR

Дитячий електромобіль Mercedes Bambi M 6343EBLR-1 Білий

Від 3 років Дитячий електромобіль Bambi M 6343EBLR — це стильний позашляховик преміального класу, вик... щеонаний у дизайні легендарного Mercedes G-Class. Реалістичний зовнішній вигляд, масивний кузов, великі колеса та відкривні двері дозволяють дитині відчути себе водієм справжнього автомобіля. Така модель стане не тільки улюбленою іграшкою, а й чудовим транспортом для захопливих
Happyland.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 839 грн.

Електромобіль дитячий Bambi Racer M 6343EBLR-2 "Mercedes-Benz" (колеса: 9.4/EVA, акк: 12V/9Ah, мотор: 4*35W/12V, до 8 км/г,

Маркетплейс: Rozetka.ua  P-Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 875 грн.

Дитячий електромобіль Mercedes Bambi M 6343EBLRS-3 Червоний

Від 3 років Дитячий електромобіль Bambi M 6343EBLR — це стильний позашляховик преміального класу, вик... щеонаний у дизайні легендарного Mercedes G-Class. Реалістичний зовнішній вигляд, масивний кузов, великі колеса та відкривні двері дозволяють дитині відчути себе водієм справжнього автомобіля. Така модель стане не тільки улюбленою іграшкою, а й чудовим транспортом для захопливих
Happyland.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 323 грн.

Дитячий електромобіль Mercedes Bambi M 6343EBLR-2 Чорний

Від 3 років Дитячий електромобіль Bambi M 6343EBLR — це стильний позашляховик преміального класу, вик... щеонаний у дизайні легендарного Mercedes G-Class. Реалістичний зовнішній вигляд, масивний кузов, великі колеса та відкривні двері дозволяють дитині відчути себе водієм справжнього автомобіля. Така модель стане не тільки улюбленою іграшкою, а й чудовим транспортом для захопливих
Happyland.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Електромобіль дитячий Bambi Racer M 6343EBLRS-3 "Mercedes-Benz" (колеса: 9.4/EVA, акк: 12V/9Ah, мотор: 4*35W/12V, до 8 км/г,

Маркетплейс: Rozetka.ua  P-Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 502 грн.