Кукла Barbie Large Doll HJY02
Barbie Large Doll HJY02 |
Возраст | 2+ | Тип | кукла | Высота куклы | 71 см | Возможности куклы | сгибает руки | В комплекте с куклой | ожерелье, 2 заколки | Дата добавления на E-Katalog | сентябрь 2023 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Barbie 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Barbie.
|
| Кукла большая Barbie Моя подружка блондинка (HJY02)Возраст: от 3 лет / Высота, см: 71 / Особенности: На шарнирах ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | 2 999 грн. | | |
|
| Лялька Barbie Моя подружка блондинка (HJY02) HJY02Велика лялька Barbie Моя подружка блондинка — чудовий подарунок для дівчинки!
Вона досягає аж 71 см у висоту та буквально... ещезасліплює своїм новим виглядом.
Її розкішна багатоярусна сукня та аксесуари надихають на вигадування безлічі цікавих історій.
Блискучий корсет підкреслений сріблястим поясом, а рожеві чобітки доповнюють весь образ.
За допомогою двох заколок із сердечками дівчинка може прикрашати пряме світле волосся Barbie, а намисто з логотипом додасть стильних акцентів образу.
Завдяки рухомим шиї, рукам, зап'ястям і стегнам діти можуть надати ляльці найрізноманітніші виразні пози для більш захопливої та реалістичної гри. Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 2 999 грн. | | |
|
| Лялька Barbie велика Моя подружка блондинка (HJY02)BARBIE, Від 3 років, лялька, одяг, аксесуари Q-techno.com.uaС нами 4 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 2 999 грн. | | |
|
| Лялька Barbie велика Моя подружка блондинка (HJY02) HJY02BARBIE, Від 3 років, лялька, одяг, аксесуари Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 2 999 грн. | | |
|
| Barbie "Моя подружка" блондинка (HJY02) \"Мояподружка\"блондинка(HJY02)Тип/Модельна лялька|Вид/Лялька з аксесуарами|Колір/Різнокольоровий|Особливості/Не може стояти без підтримки|Стать ляльки/Жіно... ещечий|Комплект/З одягом, взуттям|Образ/Модниця|Батарейки в комплекті/Ні|Батарейки/Ні|Висота/61 см|Рухомі частини тіла/Лікті, Ноги, Руки, Зап'ястя|Вікова група/Від 3 років|Бренд/Barbie|Матеріал/Текстиль, Пластик|Вид упаковки/Блістер|Джерело живлення/Ні|Для кого/Для дівчинки COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 2 999 грн. | | |
Динамика цен на Barbie Large Doll HJY02