|
| Чохол до моб. телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy M23 5G SM-M236 BlaЧохол до моб. телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy M23 5G SM-M236 Black (707939) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 456 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy M23 5G SM-M2сумісність з моделями - Samsung Galaxy M23 5G, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - термополі... ещеуретан, Колір - червоний Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| BeCover Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy M23 + 11 грн бонус, сумісність з моделями - Samsung Galaxy M23 5G, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Мате... ещеріал - термополіуретан, Колір - червоний Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Чохол-книжка BeCover Exclusive для Samsung Galaxy M23 SM-M236 Dark Green (При покупці новенького гаджета перед користувачем гостро постає питання: як і який чохол для телефону краще вибрати? Можна, з... ещевичайно, обійтися і зовсім без нього, однак в такому випадку пристрій буде постійно перебувати під загрозою, і дуже скоро на ньому з"являться подряпини, потертості, а при особливо необережному поводженні - сколи та тріщини. Чохол же не тільки захистить гаджет, але і зможе підкреслити смак його власника. Найпопулярніший різновид - чохол-книжка. Книжка BeCover Exclusive - це чохол для смартфонів, оснащений відкидною кришкою (кришка відкривається убік), що дозволяє мати постійний доступ до дисплея телефону і його роз"ємів. Звертаємо вашу увагу на захисну рамку по всьому периметру - з її допомогою телефон буде надійно зафіксований і з торців захищений від подряпин. Також аксесуар має магніт, що виключає його довільне відкриття в сумці. І отвір для динаміка на лицьовій панелі, що дозволить вам розмовляти не відкриваючи чохол. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 1 день от производителя Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| BeCover Exclusive Samsung Galaxy M23 5G SM-M236 Black (707939) 707939сумісність з моделями - Samsung Galaxy M23 5G, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - термополи... ещеуретан, Колір - чорний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 299 грн. | | |