Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Belkin
Навушники

Belkin Soundform Play

Фото - Навушники Belkin Soundform Play
Відео 8Фото 28
Belkin Soundform Play
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
Характеристики
Діаметр динаміка6 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)8 год
Час роботи (з кейсом)38 год
Швидка зарядка10 хвилин на 1 годину роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX5
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Офіційний сайтbelkin.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2022
Маркування виробника
AUC005btBK

AUC005btBL

AUC005btPK

Ще
AUC005btWH

Довгий час роботи. Три передустановки еквалайзера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Belkin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Belkin.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Belkin Soundform Play

Усі ціни 17 →

Навушники Belkin Soundform Play True Wireless Black (AUC005btBK) AUC005btBK

Play On Завдяки двом мікрофонам на кожному навушнику, алгоритму шумопоглинання, розробленому компанією Belkin, і трьом передн... щеалаштуванням еквалайзера ці навушники покращать звуки, які ви хочете чути, і відсічуть непотрібні. Насолоджуйтесь реальним прослуховуванням протягом усього дня завдяки 8 годинам роботи від батареї на одному заряді та ще 30 годинам роботи від зарядного футляра USB-C – дійсно дивовижні 38 годин загального часу відтворення. Навушники SOUNDFORM Play, доступні в чотирьох незвичних стильних кольорах та водонепроникному корпусі зі ступенем захисту IPX5 стануть вашими ідеальними щоденними аудіокомпаньйонами. Персоналізуйте свій звук Налаштуйте свій досвід за допомогою трьох налаштувань еквалайзера з сенсорним керуванням для ще більшого задоволення від прослуховування. Тривалий заряд Крім 8 годин безперервного відтворення кожного навушника компактний зарядний чохол забезпечує ще 30 годин заряджання. У вас буде 38 годин, щоб говорити, слухати та транслювати без перерви без підзаряджання. Відмінне аудіо щодня Динамічні драйвери діаметром 6 мм забезпечують незмінно відмінний звук, тому ви зможете повною мірою оцінити свої улюблені плейлисти. Водонепроникний? Немає поту Не дозволяйте невеликому дощу або складному тренуванню перешкодити залишатися на зв'язку. Наші бездротові навушники із захистом від води та поту IPX5 допоможуть вам безтурботно виконувати повсякденні справи. Управління одним дотиком Сенсорне керування без дротів та кнопок у обох навушниках дозволяє регулювати гучність, пропускати треки, приймати та завершувати виклики та навіть перемикати передустановлення еквалайзера. Видалити дзвінки Два мікрофони в кожному навушнику та алгоритм шумопоглинання, розроблений Belkin, забезпечують чистоту звуку за будь-яких викликів.​ Слухайте стильно Чотири незвичні кольори готові доповнити ваш пристрій, стиль чи настрій. Виберіть із midnight, cloud, petal або ocean - або отримайте їх усі. Готовий до роботи за кілька хвилин Короткий термін? Швидка 10-хвилинна зарядка забезпечить 60 хвилин відтворення. Є більше часу? Завдяки швидкій зарядці через USB-C, всього за 1,5 години зарядки ви отримаєте 38 годин роботи навушників і чохла. Швидке сполучення Надійний чипсет Bluetooth 5.2 забезпечує просте підключення та сполучення на відстані 10 метрів. Усе, про що вам потрібно турбуватися, це те, що послухати насамперед.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 999 грн.

Навушники TWS ("повністю бездротові") Belkin Soundform Play Black (AUC005BTBK)

Навушники TWS Belkin Soundform Play Black (AUC005BTBK) — повністю бездротові доканальні вкладиші з Bluetooth 5.2, що забезпеч... щеують стабільне з’єднання до 10 м і чисте стереозвучання завдяки 6 мм динамікам; до 8 годин від одного заряду та до 38 годин загальної автономії з кейсом, функція швидкої зарядки дає близько 1 години відтворення після 10 хв підзарядки. Подвійні вбудовані мікрофони з алгоритмом придушення шуму покращують якість дзвінків, сенсорне керування дозволяє керувати треками, гучністю та викликами без телефону, а USB‑C робить заряджання зручнішим. Ергономічний компактний корпус забезпечує комфорт під час тривалого носіння, комплект із кількох пар силіконових насадок допомагає підібрати щільну посадку для кращої пасивної ізоляції, а захист від поту та бризок за стандартом IPX5 робить модель придатною для спорту й щоденного використання. Комплект включає зарядний кейс, кабель USB‑C і інструкцію.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 691 грн.

Навушники Belkin Soundform Play Pink (AUC005BTPK) Soundform Play Pink (AUC005BTPK)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
1 652 грн.

Навушники Belkin Soundform Play True Wireless White (AUC005BTWH)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 472 грн.

Навушники Tws Belkin Soundform Play Pink (AUC005BTPK) AUC005BTPK

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 130 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Belkin Soundform Play

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди