Набор ножей Benson BN-403
Фото 4 |
Benson BN-403 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-403
Все цены 32 →Набір ножів Benson BN-403 кухонних 9 предметів з підставкою + ножиці | 1 350 грн. |
Набір ножів Benson BN-403 8 предметів (4712IC451) | 1 153 грн. |
Набір кухонних ножів 8 предметів на підставці з нержавіючої сталі Benson B | 1 495 грн. |
Набір ножів Benson 9 предметів із нержавіючої сталіі з підставкою (BN-403) | 1 350 грн. |
Набір ножів Benson BN-403 9 кухонних предметів з підставкою + ножиці з нер | 1 675 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →