Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Самокати   /   Best Scooter

Кикборд Best Scooter 21500

Фото - Самокат Best Scooter 21500
Відео 1Фото 18
Best Scooter 21500
Колір
Типкікборд
Максимальне навантаження40 кг
Вікова група, від1.5 років
Конструкція
К-ть коліс3-колісний
Тип кермакласичний
Матеріал кермаалюміній
Матеріал декипластик
Діаметр переднього колеса12 см
Діаметр заднього колеса9 см
Колесаполіуретанові
Заднє гальмоножне
Функції та можливості
Функції та можливостірегулювання висоти керма
сидіння
спинка
батьківська ручка
кошик на кермі
підсвітка колес / деки
Інше
Максимальна висота85 см
Розмір деки54x14 см
Вага4 кг
Дата додавання на E-Katalogчервень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.

Купити Best Scooter 21500

Усі ціни 15 →

Самокат Best Scooter чорний (16102)

Кількість коліс: 3 / Вага самоката: до 5 кг / Тип коліс: литі / Максимальне допустиме навантаження, кг: 60 / Тип гальма: ножн... щеий / Матеріал коліс: поліуретан / Конструкція рами: цільна
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 170 грн.

Дитячий самокат 5 в 1 Best Scooter Абстракція Чорно-рожевий (16102) 113671

Від 1-го до 6-ти років Самокат 5 в 1 Best Scooter Абстракція є новинкою серед широкого асортименту товарів для діт... щеей. Завдяки додатковому сидіння зі спинкою, закріпленому на рамі, може використовуватися в якості каталки. Батьківська ручка дозволить катати дитину як в колясці. Самокат має стійку конструкцію, два види коліс і регульоване по висоті кермо від 63 см до 72 см. У нашому
Happyland.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
958 грн.

Самокат 5в1 16102 (1) Best Scooter, PU колеса з підсвічуванням

Маркетплейс: Rozetka.ua  Salida З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 437 грн.

Дитячий самокат - трансформер 5 в 1 з підсвічуванням Best Scooter Кошик з чорним принтом з рожевим 16102

Маркетплейс: Rozetka.ua  Green bear З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 173 грн.

Самокат 5в1 16102 (1) Best Scooter, АБСТРАКЦІЯ, PU колеса, ПІДСВІТКА КОЛІС

Маркетплейс: Rozetka.ua  SJA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 355 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Best Scooter 21500

Відеоогляди