Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Bestway

Надувний матрац Bestway 43024

Фото - Надувний матрац Bestway 43024
Фото 3
Bestway 43024
Колір
Тип
матрац для купання
Кількість місць
1
Ребра жорсткості
у формі склянки
Кількість повітряних камер
2
Функції та можливості
підголовник
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
188х71х15 см
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 43024

Надувний матрац Bestway 43024 навантаженням до 90 кг и розміром 18871 см, сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
480 грн.

Плотик дитячий надувний для плавання BestWay 43024 (71*188 см, подушка, вік 8+, до 90 кг)

Маркетплейс: Rozetka.ua  P-Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
515 грн.

Надувний матрац Bestway 43024 з подушкою, навантаженням до 90 кг і розміром 18871 см, сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  JuJun З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
500 грн.

Динаміка цін на Bestway 43024