Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Bestway

Надувний матрац Bestway 67225

Фото - Надувний матрац Bestway 67225
Bestway 67225
Колір
Тип
матрац для відпочинку
Кількість місць
2
Максимальне навантаження
170 кг
Ребра жорсткості
поперечні
Функції та можливості
флокіроване покриття (велюр)
підголовник
Комплектація
механічний вбудований насос
ремкомплект
Розміри (ДхШхТ)
193х137x22 см
Вага
3.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 67225

Надувний матрац Pavillo Bestway 67225 (матрац 67002, ножний насос 68610). Полуторний 137 х 191 х 22 см, (137 х 191 х 28 см)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
895 грн.

Надувний матрац з ножним насосом Bestway полуторний, 137х191х28 см (67225-INT)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BILO Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 125 грн.

Надувний матрац з ножним насосом Bestway двоспальний, 152х203х28 см (67225-INT)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BILO Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 199 грн.

Динаміка цін на Bestway 67225

Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Надувний матрац Bestway 67225 отримав змішані відгуки від користувачів. З одного боку, матрац відзначають за високу якість та довговічність, адже він витримав численні поїздки на пляж та до моря, не піддаючись пошкодженням. Велюрове покриття додає комфорту, а механічний насос дозволяє швидко накачати матрац. З іншого боку, деякі користувачі висловлюють невдоволення, називаючи його "дірявим коритом" і вважають, що він не вартий витрачених коштів. Також зазначається, що для двох людей матрац може бути трохи тісним. Загалом, Bestway 67225 може бути гарним вибором для тих, хто шукає бюджетний варіант, але варто врахувати можливі недоліки.
Переваги

Мінуси

хороша модель, сподобалося
24 листопада 2014
Насамперед, слід зазначити, що матрац дуже якісний. Використовуємо ми його ще з весни, причому більш ніж активно - практично кожних вихідних брали його на пляж, у ліс. Побував він у нас і у двох поїздках до моря. Досі дивуюся, як він це все пережив, оскільки ситуацій, коли йому слід виявитися проткнутим, було більш ніж достатньо. До речі, коштує матрац взагалі копійки (щоправда, зараз уже дорожче, ніж колись ми брали, але все одно не багато). Тож вартість свою в нашому випадку він сто разів уже окупив. У комплекті йде механічний насос, який накачує матрац за лічені хвилини. Верхнє покриття матраца велюрове - м'яке і приємне на дотик.
Пізніше вже спало на думку, що потрібно брати матрац трохи ширше, тому що на цьому, звичайно, містяться дві людини, але трохи тісно.
користуюся Bestway 67225 місяць і більше рекомендую купити обов'язково
не варто витрачених коштів
27 липня 2020
Дуже великий головний біль, а не матрац !!!!!
немає
діряве корито
Олегкористуюся Bestway 67225 менше місяця
Додати відгук