Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 561KE

Фото - Каркасний басейн Bestway 561KE
Фото 8
Bestway 561KE
Колір
Об'єм
33.24 м³
Фільтр
пісочний
6435 л/год
Додатково
драбина
тент
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Розміри
610x610х132 см
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 561KE

Усі ціни 23 →

Каркасний басейн Bestway Grey 561KE (610х132 см) з піщаним фільтром, тентом та драбиною 37843

Каркасний басейн Bestway Grey 561KE – чудово підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана з тришарового армованого... щелайнера. Стійкі до розриву та УФ-випромінювання бічні стінки з матеріалу TriTech надійно витримують навантаження, викликані вагою та рухом. Облицювання басейну всесезонним захистом Polar-Shield надає басейну морозостійкі властивості. Система ClickConnect мінімізує ризик
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
36 034 грн.

Каркасний басейн Bestway Grey 561KE (610х132, пес. фільтр, сходи, тент) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись

Басейн каркасний Bestway 561KE 610 х 132 см 33240 л

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
46 583 грн.

Bestway Басейн Bestway 561KE 610 х 132 см

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
45 499 грн.

Басейн каркасний 561KE 610 х 132 см 33240 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  МАЙЯ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
47 099 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 561KE