Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Відпарювачі одягу   /   BiTEK

Ручний відпарювач BiTEK BT-1277

Фото - Відпарювач одягу BiTEK BT-1277
Фото 5
BiTEK BT-1277
Тип
ручний
Споживана потужність
1600 Вт
Продуктивність
32 г/хв
Об'єм бака для води
0.2 л
Знімний бак для води
Регулятор вологості пари
/ 2 режими /
Покриття робочої поверхні
нержавіюча сталь
Час безперервної роботи
60 хв
Захист від перегріву
Складана ручка
Довжина мережевого шнура
1.8 м
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Маркування виробника
BT-1277B

BT-1277G

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BiTEK 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BiTEK.

Купити BiTEK BT-1277

Усі ціни 21 →

Ручний відпарювач для одягу Bitek BT-1277G 200 мл 1600 Вт Парогенератор для прасування одягу Зелений

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 466 грн.

Ручний вертикальний відпарювач для одягу на 1600 Вт із резервуаром для води на 200 мл BITEK BT-1277B Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Відпарювач для одягу BITEK BT-1277В вертикальний 1600 Вт чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Market Believe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 110 грн.

Відпарювач для одягу BITEK BT-1277 вертикальний 1600 Вт зелений

Маркетплейс: Rozetka.ua  Market Believe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ручний відпарювач для одягу BITEK BT-1277G 1600 Вт вертикальне відпарювання Зелений

Маркетплейс: Rozetka.ua  Shopwin З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
940 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на BiTEK BT-1277